LoL Caitlyn CT (Counter)

Bu makalemizde size League of Legends Caitlyn karakterinin CT'larını sizlere listeliyoruz.

Caitlyn adı ile bilinen bir karakterin diğer ismi de Piltover Şerif’idir. Oyunun yazmış olduğu hikayeye göre Barış gücünün en iyisi sayılan bu karakter yeryüzünde bulunan en iyi nişancılardan bir tanesi haline gelmiştir. Caitlyn CT karakterleri nelerdir?

Bulunduğu şehre kötü ve kurda suçlardan arındırma konusunda rakip tanımayan bu karakter önüne çıkan herkesi alt etmek için ant içmiştir. Kendisine özel olan Hextech tüfeği ile ortalıkta yargı dağıtmaktadır.

Önüne çıkan rakiplerine veya düşmanlarına adeta bir korku kapanı yaşatan bu karakter dostlarına karşı oldukça iyimserdir. şehirde düzeni sağlayan bu karakter günün birinde elbet huzura kavuşacaktır. oyun içerisindeki rolü nişancı niteliğinde olan bu karakterin zorluk seviyesi ise orta derecededir. Oyuna yeni başlayanların tercih ettiği karakterlerden bir tanesi olan Caitlyn oynamasan hem zevkli hem de kolay karakterlerden bir tanesidir.

Caitlyn CT Karakterleri

  • Jinx
  • Lucian
  • Varus
  • Tristana
  • Sivir

LoL Caitlyn CT (Counter)

Caitlyn Yetenekleri

  • Pasif (Tam Kafadan): karakter bu pasif yeteneği sayesinde her birkaç normal saldırıda bir ya da kapana veya ağa yakalanan hedeflerine doğru saldırırken hedefini tam kafasının ortasından vurur. Bu yeteneğin ismi de buradan gelmektedir. Kapana veya atmış olduğu ağa takılan rakiplerine karşı bu karakterin tam kafadan vurma menzili de yaklaşık olarak 2 katına çıkmaktadır.
  • Piltover Silahı (Q): karakter bu yeteneği kullandığında silahını Bir saniye içerisinde kırarak fiziksel hasar veren ve önündeki rakipleri delip geçen 1 atış yapmaktadır. Karakter yapmış olduğumu saldırı karşısında önüne çıkan rakipten geriye doğru giderken vermiş olduğu hasar da azalmaktadır.
  • Yordle Kapanı (W): karakter bu nesine sayesinde ele avuca sığmayan ve rakiplerini avlamak amacıyla kurmuş olduğu kapanları etrafa saçar. Bu kap anlardan bir tanesinde takılan şampiyonu yaklaşık olarak 1,5 saniye kadar hareketsiz. Ayrıca buna ek olarak güçlendirilmiş bir tam kafadan atışı da yapar.
  • 90 Kalibrelik Ağ (E): karakter bu yeteneği kullandığında hedefini yavaşlatan ağır bir ağ fırlatır. Ateşin yapmış olduğu güç ile birlikte karakter geriye doğru savrulur.
  • Son Koz (R): karakterin son yeteneği olan son koz kullanıldığında mükemmel bir atış için nişan alır ve çok uzun menzillerdeki rakiplerine karşı çok ağır hasarlar verir.

Bu içeriğimizde League of Legends’in önemli karakterlerinden biri Pantheon yeteneklerine ve Pantheon CT listesine yakından baktık. Diğer güncel League of Legends haberlerini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

LoL Caitlyn CT (Counter)

LoL Caitlyn CT (Counter)

Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!