«
Bütçe Dostu Vivo U1 Tanıtıldı Akıllı Telefon Haberleri

Vivo, giriş seviyesi akıllı telefon pazarında pek bir varlığa sahip değil, ancak şirket hala bütçe dostu telefonları tanıtmaya devam ediyor.

Vivo, öncelikle V serisi markasıyla piyasaya sürülen üst düzey orta sınıf telefonları tanıdığı biliniyor. Vivo U1‘in en dikkat çeken özelliği 4.030 mAh gibi oldukça iyi kapasitede bir pile sahip olması.

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo, şirketin giriş segmentindeki en yeni temsilcisi Vivo U1 modelini resmi olarak tanıttı. Damla çentikli tasarımı sayesinde oldukça yüksek bir ekran/gövde oranı sunan Vivo U1, çift arka kamerası sayesinde gelişmiş bir portre modu ve seviyesinin üzerinde bir fotoğraf kalitesi sunuyor.

Bütçe Dostu Vivo U1 Tanıtıldı Akıllı Telefon Haberleri

Vivo U1 özellikleri

Vivo U1, 1520 x 720 piksel çözünürlükte 6.22 inç FullView ekran taşıyor. Ayrıca ekranının üzerinde su damlası şeklinde bir çentik var. Snapdragon 439 işlemcisinden güç alan cihaz tüketicilere 3GB, 4GB olmak üzere iki ayrı RAM ve 32GB, 64GB olmak üzere iki ayrı depolama alanı seçeneği sunuyor. 6,2 inçlik HD çözünürlüklü bir ekranı bulunan cihaz, 4030 mAh bataryası ile uzun denilebilecek bir şarj ömrü vadediyor.

Ekranının üzerinde su damlası şeklinde bir çentik var. Qualcomm Snapdragon 439 yonga setinden güç alan cihazın 3 GB RAM/32 GB depolama alanı ve 4 GB RAM/64 GB depolama alanı sunan iki farklı varyantı mevcut.

Vivo U1 akıllı telefon fiyatları;

  • 3 GB RAM ve 32 GB depolama kapasitesi (118 dolar)
  • 3 GB RAM ve 64 GB depolama kapasitesi (148 dolar)
  • 4 GB RAM ve 64 GB depolama kapasitesi (177 dolar)

Bütçe Dostu Vivo U1 Tanıtıldı Akıllı Telefon Haberleri


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *