TeknoDiot
     
     
     

Bütçe Dostu Vivo U1 Tanıtıldı

Bütçe Dostu Vivo U1 Tanıtıldı

Vivo, giriş seviyesi akıllı telefon pazarında pek bir varlığa sahip değil, ancak şirket hala bütçe dostu telefonları tanıtmaya devam ediyor.

Vivo, öncelikle V serisi markasıyla piyasaya sürülen üst düzey orta sınıf telefonları tanıdığı biliniyor. Vivo U1‘in en dikkat çeken özelliği 4.030 mAh gibi oldukça iyi kapasitede bir pile sahip olması.

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo, şirketin giriş segmentindeki en yeni temsilcisi Vivo U1 modelini resmi olarak tanıttı. Damla çentikli tasarımı sayesinde oldukça yüksek bir ekran/gövde oranı sunan Vivo U1, çift arka kamerası sayesinde gelişmiş bir portre modu ve seviyesinin üzerinde bir fotoğraf kalitesi sunuyor.

Bütçe Dostu Vivo U1 Tanıtıldı

Vivo U1 özellikleri

Vivo U1, 1520 x 720 piksel çözünürlükte 6.22 inç FullView ekran taşıyor. Ayrıca ekranının üzerinde su damlası şeklinde bir çentik var. Snapdragon 439 işlemcisinden güç alan cihaz tüketicilere 3GB, 4GB olmak üzere iki ayrı RAM ve 32GB, 64GB olmak üzere iki ayrı depolama alanı seçeneği sunuyor. 6,2 inçlik HD çözünürlüklü bir ekranı bulunan cihaz, 4030 mAh bataryası ile uzun denilebilecek bir şarj ömrü vadediyor.

Ekranının üzerinde su damlası şeklinde bir çentik var. Qualcomm Snapdragon 439 yonga setinden güç alan cihazın 3 GB RAM/32 GB depolama alanı ve 4 GB RAM/64 GB depolama alanı sunan iki farklı varyantı mevcut.

Vivo U1 akıllı telefon fiyatları;

  • 3 GB RAM ve 32 GB depolama kapasitesi (118 dolar)
  • 3 GB RAM ve 64 GB depolama kapasitesi (148 dolar)
  • 4 GB RAM ve 64 GB depolama kapasitesi (177 dolar)

Bütçe Dostu Vivo U1 Tanıtıldı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


iPhone SE2 / iPhone 9 Çıkış Tarihi Netleşti!

Buğra Noyan

Nisan Ayının En İyi 10 Akıllı Telefonu Açıklandı

Buğra Noyan

Sony Xperia 1 ve Xperia 5 Android 10 Güncellemesi Aldı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.