Tiktok Takipçi Satın Al

Bunu da Gördük! Puma’dan 650 Liralık Oyuncu Çorabı

Puma, 160 dolarlık ‘oyun çorapları’ satıyor! Puma konfor, destek ve kavrama gibi özellikler sunan ve oyuncuların farklı oyun modlarına uyum sağlamasını sağlayan oyuncu çoraplarını piyasaya sürdü.

Oyun haberlerini sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Ancak bu sefer gerçekten ilginç ve merak edici bir konu ile sizlerleyiz. Çoraplar Avustralya ve Yeni Zelanda mağazalarında 110 dolardan satışa sunuldu. Konsol oyuncuları düşünülerek yaratılmış, oyun çorapları ilk oyun olan Active Gaming Footwear isimli bir çorap modeli.


İç mekan ve arenada kullanım için tasarlandı, oyuncuların farklı aktif oyun modlarına uyum sağlamaları ve ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için kesintisiz konfor, destek ve kavrama sunar.

Rahatlık ve nefes alabilirlik için tasarlanan örgü üst özelliğine sahiptir ve aynı zamanda muhtemelen tutmaya yardımcı olan sarma stabilitesine sahiptir. Bunun video oyunları oynamanın, bir etkinliğin tam olarak ne kadar fayda sağladığı açık değil, ancak 650 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Puma’nın bu çorapların bir şeyler yaptığından emin olduğu anlaşılıyor.

Bunu da Gördük! Puma'dan 650 Liralık Oyuncu Çorabı

Active Gaming Footwear, rahatlık ve ayaklarınızın nefes alabilmesi için tasarlanan örgülü üst kısma sahip. Tüm bunların yanı sıra ayağınızı sararak sağlam bir tutuş sağlıyor. Oturduğumuz yerde tam olarak nasıl etki edeceğini hayal edemesek de, daha çok fiziksel AR ve VR platformlarında işe yarayabilir gibi görünüyor.

Puma ürünün tanımında çorabın ayağı sardığı bölgelere farklı isimler vererek, üst kısmını Seek, yan kısımları Attack, topuk kısmını Cruise ve Defense modlarına benzetiyor.

Puma Active Gaming Footwear videosu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu