Tiktok Takipçi Satın Al

Bulmaca Oyunları İsimleri

Bulmaca oyunları isimleri nelerdir? Sizlere en ünlü bulmaca oyunları listesini paylaşıyor ve listedeki oyunlar hakkında detaylı bilgi veriyoruz.


İnsanların çoğu boş zamanlarını değerlendirmek için telefonundan oyun oynamayı seçmektedir. Oyun oynarken kendinize bir şeyler katabileceğiniz, yeni kelimeler öğrenebileceğiniz oyunları sizler için derledik.

The Room Three

Birçok ödülü bulunan “The Room Three” oyunu en dikkat çeken oyunlardan bir tanesidir. Oyuna uzak bir adada başlıyorsunuz ve karşınıza çıkan bulmacaları çözerek yolunuza devam ediyorsunuz. Oyunda Türkçe dil seçeneğinin bulunması oldukça avantajlı bir durum. Oyuna Apple Store ve Play Store’dan ulaşabilirsiniz. Oyunun Apple Store fiyatı 26.99 TL, Play Store fiyatı ise 14.99 TL.

Kelimelik

Türkiye’de en çok oynanan bulmaca oyunlarının başında “Kelimelik” gelmektedir. Oyuncu sayısı 15 milyona yakın olan oyunda amaç size verilen harflerle ekranda bulunan harflerden anlamlı kelime çıkarmak. Kelimeniz ne kadar uzun ve joker harf barındırırsa o kadar çok puan alırsınız.

Oyunu arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. PRO üyelik alarak reklamsız oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Basit bir arayüze sahip olan oyunun oldukça zevkli olduğunu belirtelim. Oyuna hem Apple Store hem de Google Play’den ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bulmaca Oyunları İsimleri

Words of Wonders

Bu oyunla birlikte dünyada keşfedilmemiş yer bırakamayacaksınız. Words of Wonders, oyun sırasında sizleri bir dünya turuna çıkarmaktadır, dünya harikalarının içine gizlenmiş olan bulmacaları çözecek, sayısız şehirde bulmaca çözebileceksiniz. Güzel ve basit bir arayüze sahip olan bu oyunda oldukça zevkli vakitler geçireceksiniz. Oyuna hem Apple Store’dan hem de Google Play’den ulaşabilirsiniz.

A Word Kelime Oyunu

İnternet erişimine ihtiyaç duymayan ve ücretsiz olan A Word kelime oyunu da yine en çok tercih edilen oyunlardan bir tanesidir. Oyunda amacınız sizlere verilen konu başlığıyla ilgili olan kelimeleri bulmacada tespit etmek. Oyunun ilk seviyeleri kolay olmasına rağmen biraz ilerledikten sonra zorlaşmaktadır ve oyunda 2000 bin seviye bulunmaktadır.

Oyunda arkadaşlarınızla rekabet de edebilme imkanınız bulunmaktadır. Çözmete zorlandığınız kelimeler için de ipuçlarını kullanabilirsiniz. Ancak ipuçlarını dikkatli harcamanızı tavsiye ediyoruz. Oyuna hem Apple Play hem de Google Play’den ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bulmaca Oyunları İsimleri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu