Bugünün Ücretsiz Programı: Photo Background Remover - TeknoDiot.com

Bugünün Ücretsiz Programı: Photo Background Remover

Abone Ol 

Giveaway günlük artık ücretsiz PC programları sunmakta, bu ücretsiz programlar 1 günlüğüne yani 24 saatliğine ücretsiz sunuluyor.

Giveaway sitesi üzerinde günlük artık ücretsiz programlar sunuluyor. Video montaj programı, silme, PDF, JPG, fotoğraf düzenleme programı, yazılım, internet ve benzer birçok tam sürümü olan ücretli programları günlük olarak kullanıcılara ücretsiz sunuyor. teknodiot.com olarak bizde sizlere günlük olarak artık normalde 50 dolar ücretli olan tam sürümlü bu ücretsiz sunulan programları sizlere sunuyor olacağız.

Photo Background Remover

Photo Background Remover istenmeyen arka planları toplu halde resimlerde temizler. İki işaretçi yardımıyla el ile temizleme yapılabilmektedir.: kırmızı işaretçi arka planda istenmeyen nesneleri için kullanılırken , yeşil işaretçi kalması gereken alan için kullanılmaktadır. Otomatik arka plan temizleme işlemi hiç bir el müdahalesine gerek duymaz. Program ayrıca filigran koruma özelliğine sahiptir.

Bugünün Ücretsiz Programı: Photo Background Remover

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

İndirmek için tıklayın

Göz atın:   Bugünün Ücretsiz Programı: AmoyShare AnyVid

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu