TeknoDiot
     
     
     

Bugünün Ücretsiz Programı: PDF Conversa Pro

Bugünün Ücretsiz Programı: PDF Conversa Pro

Giveaway günlük artık ücretsiz PC programları sunmakta, bu ücretsiz programlar 1 günlüğüne yani 24 saatliğine ücretsiz sunuluyor.

Giveaway sitesi üzerinde günlük artık ücretsiz programlar sunuluyor. Video montaj programı, silme, PDF, JPG, fotoğraf düzenleme programı, yazılım, internet ve benzer birçok tam sürümü olan ücretli programları günlük olarak kullanıcılara ücretsiz sunuyor. teknodiot.com olarak bizde sizlere günlük olarak artık normalde 20 dolar ücretli olan tam sürümlü bu ücretsiz sunulan programları sizlere sunuyor olacağız.

PDF Conversa Pro

PDF Conversa, Windows üzerinde kullanılabilen PDF dosyalarını Word formatına dönüştürmenize yarayan bir programdır. PDF Conversa, bir PDF dönüştürme uygulamasıdır.  AsComp Software tarafından geliştirilen PDF Conversa, hem PDF formatını WORD ve .doc biçimine hem de WORD ve .doc biçimindeki dosyaları PDF’e dönüştürmek için kullanılabilen bir program. En iyi yanı ise PDF dosyasını birebir şekilde Word dosyasına aktarabilmesi. Hatta PDF dosyanızın içerisinde bir tablo, not, şekil hatta resim dahi varsa, bunu PDF’ten hiç bozulmadan Word dosyasına aktarabilirsiniz. Şifre korumasıyla saklanan PDF dosyalarını bile Conversa ile Word’e dönüştürmeniz mümkün.

  • Yayıncı: ASCOMP Software GmbH
  • İşletim sistemi: Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 10
  • Fiyatı: $20.00 bugüne özel ücretsiz
  • Dosya Boyutu: 4 KB

[button type=”primary” size=”default” link=”https://tr.giveawayoftheday.com/pdf-conversa/” target=”true” disabled=”false”]İndirmek için tıklayın[/button]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bugünün Ücretsiz Programı: Shining Photo Recove ve Throttle

Buğra Noyan

147 TL’lik Program Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Buğra Noyan

Bugünün Ücretsiz Programı: PhotoBUZZER ve Stellar Data Recovery

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.