AMD

Bugünün Ücretsiz Programı: PDF Conversa Pro

Giveaway günlük artık ücretsiz PC programları sunmakta, bu ücretsiz programlar 1 günlüğüne yani 24 saatliğine ücretsiz sunuluyor.

Giveaway sitesi üzerinde günlük artık ücretsiz programlar sunuluyor. Video montaj programı, silme, PDF, JPG, fotoğraf düzenleme programı, yazılım, internet ve benzer birçok tam sürümü olan ücretli programları günlük olarak kullanıcılara ücretsiz sunuyor. teknodiot.com olarak bizde sizlere günlük olarak artık normalde 20 dolar ücretli olan tam sürümlü bu ücretsiz sunulan programları sizlere sunuyor olacağız.

PDF Conversa Pro

PDF Conversa, Windows üzerinde kullanılabilen PDF dosyalarını Word formatına dönüştürmenize yarayan bir programdır. PDF Conversa, bir PDF dönüştürme uygulamasıdır.  AsComp Software tarafından geliştirilen PDF Conversa, hem PDF formatını WORD ve .doc biçimine hem de WORD ve .doc biçimindeki dosyaları PDF’e dönüştürmek için kullanılabilen bir program. En iyi yanı ise PDF dosyasını birebir şekilde Word dosyasına aktarabilmesi. Hatta PDF dosyanızın içerisinde bir tablo, not, şekil hatta resim dahi varsa, bunu PDF’ten hiç bozulmadan Word dosyasına aktarabilirsiniz. Şifre korumasıyla saklanan PDF dosyalarını bile Conversa ile Word’e dönüştürmeniz mümkün.

  • Yayıncı: ASCOMP Software GmbH
  • İşletim sistemi: Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 10
  • Fiyatı: $20.00 bugüne özel ücretsiz
  • Dosya Boyutu: 4 KB

İndirmek için tıklayın

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!