«
Bugün Hadi'de Yarış, Şampiyonlar Ligi Finali'ne Gitmeye Hak Kazan İnternet Haberleri Mobil Uygulama Haberleri

Hadiciler, 29 Nisan Pazartesi günü saat 22.00’da düzenlenecek özel yarışmada Madrid’deki 2019 UEFA Şampiyonlar Ligi (Champions League) finalini yerinde izleme şansı için yarışacak.

Türkiye’nin en çok kazandıran bilgi yarışması Hadi, Şampiyonlar Ligi finalini yerinde izleme fırsatı sunuyor. Hadiciler, 29 Nisan Pazartesi günü saat 22.00’da düzenlenecek özel yarışmada Madrid’deki 2019 UEFA Şampiyonlar Ligi (Champions League) finalini yerinde izleme şansı için yarışacak.

Bugüne kadar iki milyon kişiye altı milyon TL’ye yakın para ödülü dağıtan Hadi yarışması şimdi de UEFA Şampiyonlar Ligi (Champions League) tutkunları için heyecan dolu bir yarışma düzenliyor.

Bugün Hadi'de Yarış, Şampiyonlar Ligi Finali'ne Gitmeye Hak Kazan İnternet Haberleri Mobil Uygulama Haberleri

Hadi’nin Pepsi’nin sponsorluğunda bugün yani 29 Nisan Pazartesi günü saat 22.00’da düzenleneceği yarışmanın o günkü birincisi, Şampiyonlar Ligi finali heyecanını yerinde yaşayacak.

Yarışmada, sadece bir kazanan kalana kadar sorular gelmeye devam edecek. Kazanan bir kişi yanında getireceği bir misafiri ile final maçını yerinde izleme şansı yakalayacak. UEFA Şampiyonlar Ligi () final karşılaşmasının İspanya’nın başkenti Madrid’de 1 Haziran Cumartesi günü TSİ saat 22.00’da oynanması bekleniyor.

Atletico Madrid‘in maçlarını oynadığı Wanda Metropolitano Stadyumu’nun ev sahipliği yapacağı final mücadelesinin ardından Avrupa’nın en büyüğü belli olacak.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *