TeknoDiot.com
   
   

Bugün Hadi’de Yarış, Şampiyonlar Ligi Finali’ne Gitmeye Hak Kazan

Bugün Hadi'de Yarış, Şampiyonlar Ligi Finali'ne Gitmeye Hak Kazan

Hadiciler, 29 Nisan Pazartesi günü saat 22.00’da düzenlenecek özel yarışmada Madrid’deki 2019 UEFA Şampiyonlar Ligi (Champions League) finalini yerinde izleme şansı için yarışacak.

Türkiye’nin en çok kazandıran bilgi yarışması Hadi, Şampiyonlar Ligi finalini yerinde izleme fırsatı sunuyor. Hadiciler, 29 Nisan Pazartesi günü saat 22.00’da düzenlenecek özel yarışmada Madrid’deki 2019 UEFA Şampiyonlar Ligi (Champions League) finalini yerinde izleme şansı için yarışacak.

Bugüne kadar iki milyon kişiye altı milyon TL’ye yakın para ödülü dağıtan Hadi yarışması şimdi de UEFA Şampiyonlar Ligi (Champions League) tutkunları için heyecan dolu bir yarışma düzenliyor.

Bugün Hadi'de Yarış, Şampiyonlar Ligi Finali'ne Gitmeye Hak Kazan

Hadi’nin Pepsi’nin sponsorluğunda bugün yani 29 Nisan Pazartesi günü saat 22.00’da düzenleneceği yarışmanın o günkü birincisi, Şampiyonlar Ligi finali heyecanını yerinde yaşayacak.

Yarışmada, sadece bir kazanan kalana kadar sorular gelmeye devam edecek. Kazanan bir kişi yanında getireceği bir misafiri ile final maçını yerinde izleme şansı yakalayacak. UEFA Şampiyonlar Ligi () final karşılaşmasının İspanya’nın başkenti Madrid’de 1 Haziran Cumartesi günü TSİ saat 22.00’da oynanması bekleniyor.

Atletico Madrid‘in maçlarını oynadığı Wanda Metropolitano Stadyumu’nun ev sahipliği yapacağı final mücadelesinin ardından Avrupa’nın en büyüğü belli olacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.