Tiktok Takipçi Satın Al

Bu Yıl PC’ye Çıkacak PlayStation Oyunları Sızdı

Doğrulanmamış bir kaynak, bazı başarılı Sony birinci parti oyunları da dahil olmak üzere, 2024'te PC'ye taşınacak sonraki beş PlayStation özel oyununu bildiğini iddia ediyor.

PlayStation, Horizon Zero Dawn ve God of War gibi oyunların başarısının ardından popüler özel oyunlarından daha fazlasını PC için yayınlamayı planlıyor. Sızan bir liste, The Last of Us Part 2, God of War Ragnarok, Demon’s Souls, Gran Turismo 7 ve Ghost of Tsushima’nın gelecek PC portları arasında olacağını gösteriyor.
Bu sızıntılar doğrulanmamış olsa da, bu son derece başarılı PlayStation oyunlarının eninde sonunda PC pazarına girmesi muhtemel.

PlayStation’ın bir sonraki birinci parti PC portları dalgası oyunları internete sızdırıldı ve bu söylenti doğruysa, şirketin en büyük özel oyunlarından bazıları 2024’te piyasaya çıkıyor. Sony’nin birinci parti stüdyoları doğal olarak PlayStation konsolları için özel oyunlar üretmeye odaklanmış olsa da, Sony son yıllarda bu oyunlardan bazılarını daha geniş bir PC kitlesine ulaştırmak için çalışıyor. Horizon Zero Dawn ve 2018’in God of War’u gibi oyunlar büyük başarı elde ederken Uncharted Legacy of Thieves Collection ve Legacy of Thieves Collection ve The Last of Us Part 1 gibi oyunlar Steam gibi PC platformlarında satış yapmakta zorlandı.


Yine de, PlayStation’ın portlama çabaları şimdiye kadar ıskaladığından daha fazla isabet kaydetti ve 2023, birkaç Sony birinci parti oyununun PC çıkışına sahne oldu. Yukarıda bahsi geçen The Last of Us Part 1, HBO’nun oldukça başarılı The Last of Us televizyon dizisinin hemen ardından geçtiğimiz Mart ayında PC’de piyasaya sürüldü.

PC’ye Gelecek Yeni PlayStation Oyunları

Bu Yıl PC'ye Çıkacak PlayStation Oyunları Sızdı

  • The Last of Us Part 2
  • God of War Ragnarok
  • Demon’s Souls
  • Gran Turismo 7

Sızıntı, Marvel’s Spider-Man 2 ve Infamous: Second Son gibi daha önceki PS özel oyunları da dahil olmak üzere 2025 için bazı PlayStation PC portlarına işaret etmeye devam ediyor. İlginçtir ki, bir grup veri korsanı kısa bir süre önce Aralık ayındaki büyük Insomniac veri ihlalinden elde edilen materyalleri kullanarak Spider-Man 2’nin izinsiz bir PC versiyonunu oluşturmaya çalıştı, ancak ilgili kişilerin çoğu o zamandan beri projeden çekildi. Bu arada, bu yeni söylentide listelenen oyunların birçoğu, Sony’nin sonraki PC bağlantı noktalarının çoğunu öngören 2021’deki meşhur Nvidia GeForce Now sızıntısında belirtilmişti.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1
+1
1

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu