Tiktok Takipçi Satın Al

Bu Hafta Android İçin İndirilecek En İyi 5 Yeni Uygulama!

Bu makalemizde sizlere Google Play Store‘da yeni ortaya çıkan uygulamaların bir listesini sunuyoruz. Detaylar haberimizde.

Amacımız yeni uygulamalar keşfetmenize ve boş zamanlarınızı bu uygulamalarla eğlenceli anlara dönüştürebilmenizdir. Lafı fazla uzatmadan uygulamaların adı ne, nasıl oldukları hakkında bilgi verelim;

SayCheese – Remote Camera


Kim ailelerle ve arkadaşlarla grup fotoğrafı çekmekte zorlandı? Herkesi bir araya getirmeyi başardın ve aniden bir olumsuz olay meydana geldi veya bir selfie çekebilirsiniz ancak fotoğraftaki herkes görünmez. SayCheese – Remote Camera bu durumlar için ideal çözüm! Fotoğraf ve video çekmek için aynı anda iki telefonu kullanmanıza yardımcı olur. Telefonu diğer telefondan uzaktan kontrol edebileceksiniz. İnternete bağlı olmanıza gerek yok, sadece bir kamerayı uzaktan yönetin. Bu uygulama selfie ve diğer aile fotoğrafları için seyahatleriniz sırasında yararlı olacaktır. Zamanlayıcıyı bile ayarlayabilirsiniz, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz!


Boxing Physics 2

Savaşçıların kesinlikle saçma fiziği burada karışabilir. Ünlü dövüş oyunlarındaki savaşçıların profillerinden ışık yılı uzakta. Nedenini bilinmiyor ama sonuçta bu kadar saçma olmayan küçük dövüş oyununu oynarken harika zaman geçiriliyor. Bu oyun, 35’ten fazla farklı görevi tamamlayarak ve beş ana ligde yer alarak buharı bırakabileceğiniz dört oyun modu (gerçek, çılgın, futbol, tuzak) bile sunuyor. Kontrolleri almak çok kolaydır, bu da 35’ten fazla ücretsiz atipik karakteri yönetmeyi kolaylaştırır.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz!


Traffix 3D

Traffix 3D, bir trafik yönetimi simülasyon oyunu sunarak bu stresi akıllı ve eğlenceli bir şekilde önlemeye yardımcı olur. Trafik sıkışıklığından nasıl kurtulacağınızı öğreneceksiniz. Bu uygulama şehirden şehre, New York Roma, Berlin, Palermo veya Seul götürür. Daha sonra anahtarları bulmalı ve garajlarından klasik arabaların kilidini açmalısınız.

Herhangi bir kaza yaşamadan hedefinize bir dizi araba getirmeyi başardığınızda bir sonraki seviyeye geçeceksiniz. Öfkenizi nasıl yöneteceğinizi, yayalara ve diğer sürücülere daha iyi saygı duymayı öğrenin. Sabırlı olun ve dikkatli olun!

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz!


Opera News Lite

Mobil veri sorunu tüm akıllı telefon kullanıcıları için bir sorundur. Opera News Lite, 1MB’den az olduğu için veri yoğunluğu en az olan haber uygulamalarından biridir. Yine de zengin, kişisel, zamanında ve çeşitli içerik şeklinde haber hizmetleri sunmaktadır. Sağlam AI teknolojisi ve kişisel verilerinizin güvenli yönetimi sayesinde kendi kişiselleştirilmiş bilgi akışınızı bile seçebilirsiniz. İlgi alanlarınıza göre en son haberleri takip edin.

Bu Hafta Android İçin İndirilecek En İyi 5 Yeni Uygulama!

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz!


PotatoNotes

Dijital notların kullanımı zaten hayatımızın bir parçası, yeni kuşağımız Post-it notunun ne olduğunu bilmiyor. Çevrimiçi senkronizasyon ve yedekleme, temaların özelleştirilmesi, notlarınızı aramak ve sıralamak için filtrelerin kullanımı, vb.Gibi ana özellikleri sayesinde bu uygulama günlük olarak daha iyi organize olmanıza yardımcı olur. Bazen bile yolunuzu bulmak zor olabilir sayısal notlar, böylece PotatoNotes sizin için çok yararlı olabilir.

Bu Hafta Android İçin İndirilecek En İyi 5 Yeni Uygulama!

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu