Tiktok Takipçi Satın Al

Brain Test Cevapları Nasıl Bulunur?

Son zamanlarda Brain Test oyunu hayli popüler hale geldi. Bu da Brain Test oyununda sorulan soruların cevaplarını da merak konusu haline getiriyor.

Oyun, bu zamana kadar 50 binden fazla beğeni almış durumda. Birkaç hafta önce çıkan Brain Test II oyunu da şimdiden 5 bine yakın beğeni toplamış.


Oyun öncelikle belirli seviyelerden oluşuyor. Seviyelerin zorlukları ise aşama aşama artmakta. Öte yandan oyunda sorulan soruların çeşitliliği de giderek artıyor. Haftada iki kez ayda bir kez günde hiç olmayan nedir gibi mantık sorularının yanı sıra hafıza oyunları, kelime oyunları, dikkat testi gibi çeşitli ölçütler de zekanızın sınırlarını zorlayan cinsten.

Brain Test cevapları bakımından da oldukça zor bir oyun. Oyunda pek çok bakımdan zeka ölçütü sayılabilecek seviyeler bulunuyor. Bu soruların cevaplarını “tozlumikrofon.com” adresinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Öte yandan oyuna uzun bir süre güncelleme gelmezken oyunun takipçileri yeni seviyelerin açılmasını bekliyordu ancak oyuna daha fazla seviye eklemek yerine yeni bir oyun olan Brain Test 2 isimli oyun piyasaya sürüldü.

Bu oyunda çeşitli senaryolar bulunuyor. Bu senaryolardan ilki Lale’nin çiftliği. Bu çiftlikte Lale’nin karşılaştığı bazı problemleri aşmanız isteniyor. İneklerle arılarla geçen bir senaryo. Daha sonra bu senaryoda bulunan 21 seviyeyi geçtiğiniz zaman başka senaryoları da açabiliyorsunuz. Böylece önceki sürümden daha zevkli bir akış meydana gelmiş.

Brain Test Cevapları Nasıl Bulunur?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda çözülemeyen ya da uzun süre çözmeye uğraştığınız ancak bir türlü bulamadığınız soruları çözmek adına belirli birkaç adımı izleyebilirsiniz. İşte onlardan bazıları:

1-) Cümleye Dikkat Edin

Oyunda her şeyden önce dikkat etmeniz gereken yer soru cümlesidir. Burada dikkatli olun ve soru cümlesinde geçen kelime oyunlarını tespit edin. Ayrıca bazı kelimelerin üzerine tıklayarak da doğru cevaba ulaşabilirsiniz.

2-) Hareketli Nesnelere Bakın

Evet, oyunun cevabı çok büyük ihtimalle sabit duran nesnelerde değil hareket eden nesnelerde gizli. Bu yüzden Brain Test’in cevaplarını hareket eden nesnelerde aramak lazım. Nesneleri her zaman sağa sola sürükleyin.

3-) Telefonu Sallayın

Evet, telefonu bazı durumlarda sağa sola sallamak ya da yan çevirmek bazen en doğrusu olabiliyor. Önceki seviyelerde de görüldüğü üzere bu tarz bir çözüm her ne kadar ucuz olsa da en etkilisi de çıkabilir. Siz her ihtimale karşı telefonu bir iki kere sallayın.

4-) Jokerleri Kullanın

En son çare olarak ipucu kullanabilir veya bölümü direkt geçebilirsiniz. Ancak zevk almak adına biraz sabırlı olun ve ekrana odaklanın. Nitekim çok kolay bir şekilde çözebileceğiniz soruların olduğunu göreceksiniz.

5-) Arat

Soruların cevaplarını çözemediyseniz ve jokerleriniz de bittiyse Google’da soruların cevaplarını arama yoluna gidebilirsiniz. Bu bazen en mantıklı karar olacaktır. Çünkü size yardımcı olacak siteler var.

Brain Test Cevapları Nasıl Bulunur?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu