Boston Dynamics'in Robotu 74.500 Dolarlık Fiyat Etiketine Sahip - TeknoDiot.com

Boston Dynamics’in Robotu 74.500 Dolarlık Fiyat Etiketine Sahip

Abone Ol 

Amerika kökenli Boston Dynamics şirketi, son birkaç yıldır geliştirilmekte olan Spot köpek robotunun satışına başladı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Boston Dynamics’den geliştiriciler robotlarına 74.500 dolarlık bir değer biçti.  Şu anda, herkes geliştiriciler hesabına 1000 dolar transfer ederek bir ön sipariş vermeye davet ediliyor. Gönderiler 6-8 hafta içinde başlayacak.

Spot Explorer, esnek mobil robotların endüstriyel denetimden eğlenceye kadar çeşitli görevler için nasıl uyarlanabileceğini öğrenmek isteyen geliştiriciler için tasarlanmıştır. Spot kutudan çıkar çıkmaz çalışmaya hazırdır. Esnek arayüzü ile Spot, çeşitli kullanım senaryoları için özelleştirilebilir.

Spot köpek robotu sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde ücretsiz olarak satın alınabilir, yeni ürün satın almak isteyen herkesin doğrudan satış departmanıyla iletişime geçmesi ve bir robot satın almak veya kiralamak için olası seçenekleri tartışması önerilir.

Boston Dynamics'in Robotu 74.500 Dolarlık Fiyat Etiketine Sahip

Boston Dynamics'in Robotu 74.500 Dolarlık Fiyat Etiketine Sahip

Göz atın:   5G'li Honor 30S Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu