Tiktok Takipçi Satın Al

Boğaziçi Techsummit’20 ile Teknolojiyle 11. Kez #YenidenTanış

28-29 Şubat ve 1 Mart tarihlerinde gerçekleşecek Boğaziçi TechSummit, ilk gün Güney Kampüs’teki Albert Long Hall’de, ikinci ve üçüncü günler ise Uçaksavar Kampüsü’ndeki Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü Compec tarafından bu yıl 11.kez ING ana sponsorluğunda Teknolojiyle #YenidenTanış sloganıyla düzenlenecek olan Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Zirvesi yani Boğaziçi TechSummit’20, güncel ve trend teknoloji konularının üç gün boyunca derinlemesine işlendiği, teknolojiye meraklı ve bilişim konusunda hedefleri olan öğrenci ve profesyonelleri bir araya getiren Boğaziçi Üniversitesindeki tek ve ulusal ölçekte öğrenci kulüpleri bazında düzenlenen en kapsamlı teknoloji zirvesidir. Boğaziçi TechSummit’te bu sene panel ve konuşmalar, şirket gezileri, workshoplar ve deneyim alanındaki son teknoloji ürünler teknolojiyle yeniden tanışmak isteyenleri buluşturacak.


Ana sponsorluğunu ING, altın sponsorluklarını Ford Otosan, B/S/H, SnI, Migros, Linktera, Amadeus, IBTech, Insider, Huawei ve Firefly’ın üstlendiği ve yaklaşık 800 kişinin katılımıyla gerçekleşecek olan Boğaziçi TechSummit’e Microsoft, IBM, Vodafone, Amazon Web Services gibi çok sayıda teknoloji şirketi de farklı alanlarda zirveye dahil olmuş durumda.

Boğaziçi TechSummit’in en çok sevilen ve ilgi gören parçalarından birisi de şirket gezileri. Etkinliğin ilk günü bilişim sektöründeki öncü şirketlere geziler düzenleniyor. Yapılan gezilerde tüm katılımcılar şirketlerin  çalışma ortamlarını gözlemleme ve şirketleri daha yakından tanıma fırsatı buluyor. Bu sene gezi düzenlenecek şirketler ise Microsoft, IBM, Amazon Web Services, ING, Ford Otosan, Vodafone, Iyzico, Linktera, Insider, Getir, KoçSistem, Armut, Migros ve LC Waikiki.

Boğaziçi Techsummit’20 başlıyor!

Boğaziçi Techsummit’te güncel ve sektöre yönelik konuların derinlemesine işlendiği workshop’lar ile katılımcılar belirli bir konuyu yaklaşık 2 saatlik bir süre boyunca daha ayrıntılı ve uygulamalı olarak öğrenme şansı yakalıyor. Bu sene workshop’lar destekçi şirketlerden ING, Amazon Web Services, Ford Otosan, SnI, Linktera, Amadeus ve Insider tarafından katılımcıların ilgi alanına göre katılabilecekleri farklı ve güncel konularda düzenlenecek.

Boğaziçi TechSummit’i diğer etkinliklerden ayıran en önemli özelliklerden biri de son teknolojik ürünlerin yer aldığı deneyim alanı. Zirvede bu yıl deneyim alanında ürünlerini sergileyip teknoloji sponsoru olan şirketler XR-Masters, Zaxe, V-Sight, Tech Drone League ve Yesil Science. Garanti Kültür Merkezi Fuaye alanında katılımcılar teknolojik ürünleri istedikleri gibi deneyimleme şansına sahip olacaklar. Boğaziçi TechSummit’te bu sene endüstriyel ve insansı robotlar, 3 boyutlu yazıcı ve prototipleme teknolojileri, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik gözlükleri, drone gibi ürünler deneyim alanında yer alacak.

Ayrıca etkinlik sonunda yapılan çekilişler ve yarışmalar sonucunda ödül sponsorları olan Monster, Turna.com ve Yemektif çeşitli hediyeleri ödül olarak dağıtılacak. Katılımcılar yeterince panel ve seminere katıldığı takdirde sertifika alma hakkı elde edecekler.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt olmak için: https://bountechsummit.com

Boğaziçi Techsummit’20 ile Teknolojiyle 11. Kez #YenidenTanış

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu