Tiktok Takipçi Satın Al

Black Widow Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı!

Ertelenen filmler arasında yer alan Black Widow için yeni bir fragman daha yayınlandı.


Ünlü kurgusal karakteri, Yenilmezler serisinde olduğu gibi Scarlett Johansson canlandırıyor. Scarlett Johansson’ın başrolünde yer aldığı Black Widow filminden son fragman geldi. Natasha Romanoff’un Marvel Evreni’ne tekrar dönüp dönmeyeceği belli değil.

Ama en azından 2020 yılında Romanoff’u bir kere daha göreceğiz. Natasha Romanoff’a odaklanan Black Widow filminin son fragmanı bugün Marvel tarafından yayınlandı.

Scarlett Johansson başrolde olduğu film 1 Mayıs 2020 tarihinde vizyonda yer alacak. Cate Shortland’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Scarlett Johansson‘a Florence Pugh, Rachel Weisz, David Harbour, William Hurt, Ray Winstone gibi isimlerde filmde yer alıyor.

Marvel Studios’un aksiyon dolu casus gerilim türü “Black Widow” filminde Natasha Romanoff, diğer adıyla Black Widow geçmişiyle bağlantılı tehlikeli bir komplo ortaya çıktığında mazisinin daha karanlık kısımlarıyla yüzleşir. Onu yok etmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek bir güç tarafından takip edilen Natasha bir casus olarak geçmişiyle ve Avenger olmadan çok önce ardında bıraktığı kopuk ilişkileriyle yüzleşmelidir. Film 9 Temmuz 2021 tarihinde vizyona girecek.

Black Widow Yeni Fragmanı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu