Tiktok Takipçi Satın Al

Black Desert Türkiye Ve MENA Dünyasında Cadılar Bayramı Hazırlığı

Cadılar Bayramı öncesi etkinliklerle yine birçok oyuncuya keyifli içerikler hazırlayan Black Desert ekibi, eğlenceli geçecek bir dönemle ve hazırladıkları özel ödüllerle Maceracılar’ına sesleniyor. Ayrıca Black Desert & MENA dünyasında deniz tutkunu Maceracılar’ı heyecanlandıracak çeşitli sürprizler bekliyor.

Black Desert Türkiye & MENA dünyasına heyecan verici yenilikler geliyor. Maceracılar’ın uzun zamandır heyecanla beklediği Okyanus Çağı ve Cadılar Bayramı güncellemeleriyle birlikte birçok özel ödülün dağıtılacağı çeşitli etkinlikler oyunseverleri bekliyor.

Cadılar Bayramı kutlamaları başlıyor!


Cadılar Festivali eğlencesi bugün başlıyor. 6 Kasım 2019’a kadar 4 farklı ön etkinlik ile bu özel günü kutlamaya başlayacak Maceracılar, Black Desert Dünyası’nda gezinen Cadılar Bayramı’na özel Boss Spook’a meydan okuyarak eşyalar kazanabilecek.

Maceracılar, tasarım kıyafetleri için oluşturulmuş çeşitli tasarım paketlerini elde etmek için Siyah Kumaş x10 toplayabilir ve bunları takas edebilir. Balkabağı Hayaleti’nden alınan görevi tamamlayan Maceracılar, 100 Enerji ve 150 Katkı Puanı EXP kazanabilir. Meydan Okuma Ödülleri kapsamında 3 saat boyunca meydan okuyan Maceracılar, Cadılar Bayramı Parası (1 saat) x5, Cadılar Bayramı Şekeri (2 saat) x1 ve Cadılar Bayramı Kesesi (3 saat) x1 ödüllerin sahibi olacak. Ayrıca bu eşyaları Cron Taşı, Keskin Kara Kristal Parçası ve Güzel Aksesuar Kutusu gibi eşyalarla takas edebilecekler. Bu ödüllerin yanı sıra Maceracılar, [Etkinlik] Cadılar Bayramı Şekeri ve [Etkinlik] Cadılar Bayramı Kesesi eşyalarını [-] şeklinde birleştirip [Etkinlik] Cadılar Bayramı Şeker Kesesi elde ederek keseden Göz Alıcı Kimya Taşı – Yıkım ve Urugon’un Ayakkabısı eşyalarının bulunduğu eşyalardan rastgele birini elde edebilecek.

Ön Etkinliklerde Birçok Ödül Kazanma Şansı!

İkinci büyük bir güncelleme ile Okyanus Çağı kutlamaları kapsamında, Maceracılara destek olacak gemi inşaası için eşya toplayabilecekleri 3 ön etkinlik de sizleri bekliyor.23 Ekim 2019 tarihine kadar her gün 1 saat oyunda kalan Maceracılar, NPC Croix’den ‘[Etkinlik] Gemi Lisansı: Epheria Kalyon Parçası’ x6 ile Gemi Lisansı: Epheria Kalyon (Kalis Parlamentosu Onaylı) eşyaları takas edebilecek. 30 Ekim 2019 tarihine kadar Maceracılar gemi yapımında kullanabilecekleri eşyalar ve Denizcilik EXP elde edebilmek için çeşitli ön etkinliklere katılabilecek. Bunun yanı sıra, Kargo, Katkı Puanı EXP ve Standart Kare Kereste gibi daha birçok ödül kazanmak için çeşitli görevler Maceracıları bekliyor.22 Ekim 2019 tarihine kadar Black Desert Türkiye ve MENA’da devam edecek VEFA Etkinliği sayesinde Maceracılar; yüzde 10 İndirim Kuponu, Binek Becerisi Değişim Kuponu, Zanaatkar Hafızası ve Lauren Ailesi Hediye Kutusu gibi çeşitli eşyalar kazanabilecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu