Black Desert Türkiye & MENA’da Büyücü ve Cadı Aktarım Güncellemesi

Black Desert Türkiye&MENA’da Maceracıların sınıflarını daha fazla geliştirebilmeleri için Aktarım Güncellemeleri devam ederken, Bağış Toplama ve yaklaşan Sevgililer Gününe özel etkinlikler de Black Desert evrenini renklendiriyor.

Black Desert Türkiye&MENA’ya bu hafta Büyücü ve Cadı sınıfları için Aktarım Güncellemesi geldi. Maceracılar bu güncellemeyle birlikte gelen etkinliklere katılmanın yanında yeni beceriler elde edebilecekler.


Yeni Aktarım Güncellemesi ile Maceracılar, Büyücü ve Cadı sınıfları için Aktarım becerilerini öğrenebilecek ve kendi sınıflarını yükseltebilecekler. Maceracılar görevleri tamamlayarak 56. seviyeye geldiklerinde becerilerin kilidini de açabilme şansı yakalayacaklar. Aktarım Güncellemesi kutlamaları kapsamında oyun içi etkinlikler 4 Mart tarihine kadar devam edecek. Lv. 56 ve Lv. 60. seviyelerine ulaşanlar, ulaştıkları seviyeye bağlı olarak Ekstra Beceri EXP Parşömeni ve Valks’ın Tavsiyesi  gibi özel ödüller alabilecekler.

Maceracılar, bu hafta birçok etkinliğe katılabilecek

Black Desert Türkiye&MENA’da özel günlere özel etkinlikler devam ediyor. Yaklaşan Sevgililer Günü’nü kutlamaya devam etmek için, 26 Şubat tarihine kadar özel görevleri tamamlayan Maceracılara, Hafıza Parçası ve Güzel Aksesuar Kutusu II ödülleri verilecek. Aynı etkinlik döneminde Maceracılar, Tatlı Bal Şarabı, Tatlı Kokteyl ve Çikolata Kokulu Arı Kovanı’nı birleştirerek Fantastik Bal Şarabı elde edebilecekler. Fantastik Bal Şarabı, Tatlı Bal Şarabı’ndan yaklaşık 12 kat daha fazla EXP puanı sağlar.

Black Desert Türkiye & MENA’da Büyücü ve Cadı Aktarım Güncellemesi

Bağış etkinliği bu hafta da devam ediyor. 19 Şubat tarihine kadar Maceracılar, Avustralya ve Türkiye’deki afet mağdurlarına yardım edebilmek için oyun içi bağış yapmaya davet ediliyor. Maceracılar, yardım çalışmalarına katkıda bulunmak için gümüş ile Paylaşma Simgesi satın alabiliyorlar. Pearl Abyss, satışı gerçekleştirilen “Paylaşma Simgesi” toplamda 5 milyona ulaştığında 100 milyon won (yaklaşık 84 bin dolar) bağışta bulunacak.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye ve MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu