Tiktok Takipçi Satın Al

Atari Video Oyun Temalı Oteller İnşa Etmek İstiyor!

İlk otel bu yıl Arizona, Arizona’da çığır açacak. Bir diğeri Las Vegas için planlanıyor. Atari temalı konaklama olanakları ve birçok video oyunu deneyimi sunmayı vaat ediyorlar.

Atari Interactive, oyun markasına olan ilgiyi yeniden canlandırma fikri olduğunu düşünüyor: Atari temalı oteller inşa etmek istiyor.


Pazartesi günü, şirket ABD’de en az sekiz video oyunu temalı Atari Oteli inşa etmek için bir tasarım ajansı ile ortaklık yaptığını duyurdu.

Fikir kesinlikle alışılmadık ancak Atari, kavramın oyun pazarının patladığı bir zamanda halkla bağlantı kuracağını söylüyor. Oteller sadece Atari temalı konaklama sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda en son VR ve artırılmış gerçeklik deneyimleri de dahil olmak üzere birçok video oyunu sunacak. Ayrıca, bazı oteller e-spor etkinliklerine ev sahipliği yapacak şekilde tasarlanacaktır.

Atari’den oyun temalı otel

Atari Video Oyun Temalı Oteller İnşa Etmek İstiyor!

Atari CEO’su Fred Chesnais yaptığı açıklamada, “Birlikte kalacak bir yerden çok daha fazlası olacak bir alan inşa edeceğiz.” Dedi. “Atari, her yaştan, ülkeden, kültürden ve etnik kökene sahip insanlarla rezonansa giren ikonik bir küresel markadır ve hayranlarımızın ve ailelerinin bu yeni otel konseptinin tadını çıkarmasını bekleyemeyiz.”

Atari’ye göre GSD Group adlı bir tasarım ajansı ve yakın zamanda Teenage Mutant Ninja Turtles reboot filmlerinin arkasındaki film yapımcısı Napoleon Smith III, otellerin tasarımlarını yönetecek. Bu arada, Arizona merkezli emlak geliştiricisi True North Studio, ilk binanın gerçek inşaatını yapacak.

Las Vegas, San Francisco, Seattle, Chicago, Denver, Austin ve San Jose için ek oteller planlanmaktadır. İlgilenen müşteriler proje hakkında güncel kalmak için Atarihotels.com web sitesine kaydolabilirler.

Bu arada Atari Interactive yeni bir retro temalı konsol başlatmaya hazırlanıyor. Atari VCS 249 dolardan başlayan Mart ayında satışa başlayacak olması planlanan ve modern PC oyunları ilaveten 100 klasik önceden yüklenmiş Atari oyunları izin verir.

Atari Video Oyun Temalı Oteller İnşa Etmek İstiyor!

Atari Video Oyun Temalı Oteller İnşa Etmek İstiyor!

Atari Video Oyun Temalı Oteller İnşa Etmek İstiyor! Atari Video Oyun Temalı Oteller İnşa Etmek İstiyor! Atari Video Oyun Temalı Oteller İnşa Etmek İstiyor! Atari Video Oyun Temalı Oteller İnşa Etmek İstiyor!

Atari Video Oyun Temalı Oteller İnşa Etmek İstiyor! Atari Video Oyun Temalı Oteller İnşa Etmek İstiyor! Atari Video Oyun Temalı Oteller İnşa Etmek İstiyor!

Atari Video Oyun Temalı Oteller İnşa Etmek İstiyor! Atari Video Oyun Temalı Oteller İnşa Etmek İstiyor!

Atari Video Oyun Temalı Oteller İnşa Etmek İstiyor! Atari Video Oyun Temalı Oteller İnşa Etmek İstiyor!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu