Tiktok Takipçi Satın Al

Black Desert Online 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

Black Desert Online dünya genelinde 10 milyondan fazla oyuncuya ulaşıyor.

Türkiye’nin MMORPG Oyunu Black Desert Online, 10 Milyon oyuncuya ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Kullanıcılar, 31 Ekim – 28 Kasım tarihleri arasında oyuna kalıcı olarak sahip olabilme şansı yakalamanın yanı sıra 31 Ekim – 7 Kasım tarihleri arasında yüzde 50 indirimli paketleri Black Desert Online mağazasında bulabiliyor.


Black Desert Online 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

MMORPG oyunu Black Desert Online, dünya çapında 10 milyondan fazla oyuncuya ulaşmanın haklı gururunu yaşıyor. Oyun, gelişmiş özelleştirme sistemi, geniş açık dünya, aksiyon dolu savaşları ve en iyi oyun grafikleriyle dünya çapındaki maceracılar tarafından yaygın olarak oynanıyor.

31 Ekim’den 28 Kasım’a kadar sürecek 10 milyon oyuncu kutlamasıyla Black Desert Online, maceraperestlere ana silahlar, uyanış silahları ve alt silahlar gibi eşyalar kazanma şansı vererek, haftalık görevlerle maceraya heyecan katacak. Bu haftalık görevleri tamamlayan maceracılar, sıradan silahlardan daha yüksek geliştirme şansına sahip +15 silahlar elde edebilecek. Görevler, Vell’in okyanusun derinliklerinden yükselip maceracıların karşısına çıkacağı tarih olan 7 Kasım’dan önce geliyor.

Ayrıca, yeni maceracılar ve misafir geçişleriyle oynayanlar, Black Desert Online Türkiye ve MENA’ya kalıcı olarak erişime sahip olma şansını elde edebilecek. Bugünden itibaren, en az 7 gün boyunca oyuna giriş yapan ve 31 Ekim’de yapılacak olan bakımdan sonra 28 Kasım saat 23.59’a kadar 56. seviyeye ulaşan tüm yeni ve konuk maceracılar, oyuna kalıcı olarak erişime sahip olabilecek. Öte yandan maceracılar, oyunun tüm paketlerini 31 Ekim’den 7 Kasım’a kadar resmi Black Desert Online Web sitesi üzerinden yüzde 50 indirimli olarak satın alabilecek.

Black Desert Online 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

Black Desert Online Hakkında: Black Desert Online, son teknoloji görselleri ve beceri temelli savaş sistemi ile MMORPG türüne yeni bir bakış açısı getiriyor. Black Desert Online, oyun piyasasındaki en gelişmiş karakter özelleştirme sistemine sahip. Bu özellik sayesinde bütün oyuncular kalıplardan sıyrılıp tamamen kendilerine özgü karakterler oluşturabiliyor. Özel kontrolleri, güzel tasarlanmış dünyası ve harika hikayesi hem yeni gelenler hem de MMO ve RPG dünyasının emektarları için harika bir oyun. 150’den fazla ülkede, 12 dilde yayında ve 9.5 milyon kayıtlı oyuncuya sahip. Mobil ve konsol versiyonlarının 2018’de bütün dünyada yayınlanması planlanıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu