Tiktok Takipçi Satın Al

Fortnite’a Beceriye Dayalı Eşleştirme ve Botlar Geliyor!

Botlar, yeni oyuncuların becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için yeni eşleştirme sistemi ile birlikte çalışacak.

Fortnite haftadan haftaya çok fazla değişiyor , ancak bu konuda oldukça sabit kalan bir şey onun eşleşmesi. Ancak yakında durum böyle olmayacak. Epic bugün, 10.40 güncellemesinin, Epic’in benzer beceri seviyelerinde oyuncuları eşleştirerek herkes için daha adil oyunlar yaratacağını söylediği oyunun “çekirdek modlarında” değişiklikler getireceğini açıkladı.


Epic , yeni sistemin tam olarak nasıl işleyeceği ile ilgili detayların henüz açıklanmadığını, ancak “benzer yeteneklere sahip oyuncularla eşleşmeniz daha muhtemel olacak ve daha iyiye giderken, rakipleriniz de öyle” dedi . “Bunu nasıl yürüttüğünü test ederken ve izlerken, bunu Battle Royale çekirdek modlarındaki tüm bölgelere yavaşça yayacağız.”

Fortnite'a Beceriye Dayalı Eşleştirme ve Botlar Geliyor!

Yayımlanma programı da açıklanmadı, ancak Epic, sistemin tüm bölgelerde tamamen canlı kaldığında bir güncelleme yapacağını söyledi.

Bot şeklinde gelecek sezon daha gözle görülür bir değişiklik olacak. Epic, “Normal oyunculara benzer şekilde davranacaklar ve oyuncuların beceri kazanmaları için daha iyi bir yol sağlanmasına yardımcı olacaklar.” dedi. “Botlar, yeni eşleştirme sistemi ile birlikte çalışacak ve beceriniz arttıkça daha az sayıda botla karşılaşacaksınız. Botlar Rekabetçi listelerinde bulunmayacak.”

Bazı Fortnite taraftarları, önümüzdeki botların eklenmesinden tamamen memnun görünmüyor.

LowQualityJpeg, “Bu değişimin oyunların uzun ömürlülüğü için daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Hem sıradan oyuncuların hem de ortalamanın üzerinde oyuncuların her ikisi de bundan yararlanıyor.” dedi.

Bir diğeri, jcow77, dengesizliklerin daha düşük vasıflı oyunculara yönelik olarak hazırlandığı önceki rekabet felsefesini tamamen ortadan kaldırdığı için hüzünlü olduklarını söylediler. ”

Epic, botları ve yeni çöpçatanlık sistemini “yayına girmeye ve tekrarlamaya devam edecek” dedi. Fortnite 11 sezonunun henüz resmi bir başlama tarihi yok, ancak Ekim ayının ilk yarısında başlamasını bekliyoruz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu