Tiktok Takipçi Satın Al

Hitman 3’ün ilk 5 Dakikasını İzleyin!

Hitman 3 için yeni bir video yayınlandı! Bu videoda oyunun ilk 5 dakikasını izliyoruz!

Gameinformer, Hitman 3’ün yepyeni bir oynanış videosunu paylaştı. Özel yayında, Agent 47’nin yaklaşmakta olan yeni macerasının ilk 5 dakikasını göreceğiz. Buradan izleyin!

Ajan 47, şimdiye kadarki en ikonik oyun karakterlerinden biridir. Usta suikastçının sessiz doğası düşünüldüğünde, bu oldukça başarılı. Ancak franchise’ın en büyük gücü burada yatıyor. Her bir görevi nasıl tamamlayacaklarına gelince oyunculara benzeri görülmemiş miktarda özgürlük sunar.


“Suikast Dünyası” üçlemesi, gerçek bir açık sanal alanda ikiye katlanarak bu özgürlük üzerine inşa edildi. Düzinelerce saatini kaybedebileceğiniz büyük açık haritaları tamamlayarak, sadece optimum strateji için keşif yapın.

Hitman 3’ün İlk 5 Dakikası

 

Ancak tüm güzel şeyler sonunda sona erer. 2016’da epizodik bir deney olarak başlayan oyun, 21 Ocak 2021 tarihinde sonuca varıyor. İşte o zaman Hitman 3, PC, Google Stadia, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X | S platformları için çıkış yapacak.

Hitman 3 ile ‘Suikast Dünyası’ yakında sona eriyor. IO Interactive’in Agent 47’nin uğurlanması için büyük hedefleri var. Geliştirilmiş görseller, oynanış iyileştirmesi ve tabii ki hikaye için heyecan verici bir son bölüm. Sürpriz bir hareketle Hitman 3, PC ve PSVR’de resmi VR desteği de sunacak. Hitman 1 ve 2’yi bile kapsayacak bir ilk franchise. Hobi suikastçıları için ne harika, yeni ve sürükleyici bir yol.

Hitman III, IO Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanması plananan yeni bir aksiyon oyunudur. Oyun 11 Haziran 2020’de PlayStation 5 tanıtım etkinliğinde açıklandı. 25 Kasım 2020’de yapılan açıklamada oyunun Çin’de geçeceği duyuruldu. Yeni nesil konsollarda oyun 4K çözünürlük ve 60 kare hızında çalışacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu