Tiktok Takipçi Satın Al

BitiCodes iPlex: Nedir ve Nasıl Çalışır?

Otomatik alım satım yazılımının kullanışlılığı konusunda şüpheleriniz var ise hiç gerek olmadığına emin olun. Çok etkili ve bunu en iyi örneklerden birinde gösteriyoruz.

Kripto para piyasası asla durgun değildir. Daha az popüler altcoinlere bağlı kalsanız bile kâr fırsatlarıyla doludur. Başarılı bir şekilde kripto alım satımı yapmak için uygun bir stratejiye ihtiyacınız olduğunu muhtemelen milyonlarca kez duymuşsunuzdur. Doğru, ancak bir strateji olmadan başarıya ulaşmak için mükemmel çözümler var.

Mesele şu ki, son on yılda internet, en yeni alım satım teknolojilerinin dağıtımı için verimli bir zemin oluşturdu. Bu teknolojilerden biri, kripto yatırımcılarının bu kazançlı pazara girmelerine ve otomatik alım satım yazılımlarına güvenerek alım satım yapmaya başlamalarına olanak tanıyan BitiCodes Iplex gibi otomatik alım satım sistemleridir.


Bu tür bir yazılımın faydası konusunda şüpheleriniz varsa, son derece etkili olduğundan ve çok sayıda avantaj sunduğundan emin olabilirsiniz. Bunu popüler kripto otomatik alım satım platformu Bitodes Iplex’i kullanarak göstereceğiz. Bu platform ve genel olarak kripto para birimi alım satımı faaliyeti hakkında daha fazla bilgi edinin. Kripto para alım satımı sürecine ve otomatik alım satım botlarına genel bir bakışla başlayalım.

Kripto alım satımı nedir?

Belirli bir kripto para biriminin fiyat hareketi üzerine alım satım veya spekülasyon yapmak, kripto spekülasyonu veya alım satımı olarak adlandırılır. Bu, bir kripto CFD hesabı ile mümkündür ve seçilen değişim platformunda kripto alım satımını içerir. Bu faaliyette nispeten başarılı olmak istiyorsanız, bir alım satım botu kullanmanın bir zorunluluk olduğu ortaya çıktı.

Kripto para piyasası nasıl çalışır?

Geleneksel finans otoriteleri kripto para birimlerini düzgün bir şekilde düzenlememekte veya ihraç etmemektedir. Bu, kripto piyasasının işlemlerinin merkezi olmadığı veya merkezi bir otorite tarafından kontrol edilmediği anlamına gelir. Tüm alım satım bilgisayarlarda gerçekleşir ve kripto varlıkları dijital platformlarda alınıp satılabilir ve özel kripto cüzdanlarına kaydedilebilir. İtibari paranın aksine, dijital sahiplik kanıtı bir blok zincirinde saklanır.

Kripto varlıklarınızı başka bir kripto kullanıcısına satmaya karar verdiğinizde, bunları alıcının kripto cüzdanına aktarmanız gerekir. Doğrulandıktan ve blok zincirine eklendikten sonra işlem tamamlanacaktır. Bu, birkaç paragrafta açıklanamayacak kadar karmaşık olan madencilik süreci ile gerçekleştirilir. Madencilik ayrıca blok zincirinde yeni tokenlar üretmek için de kullanılır.

Otomatik alım satım nedir?

Adı, algoritmalara ve makine öğrenimi yazılımına dayanarak siparişleri otomatik olarak işlediğini ima eder. Bu tür bir eğitim, yazılımın saf matematiksel mantık kullanmasına dayanır. Bilgisayarınız kapalı olsa bile, yazılım sizin adınıza işlem yapar. Ancak, bot etkinleştirilmeden önce bazı parametrelerin ayarlanması gerekir. Bazı aracı kurumların web sitelerine kaydolarak otomatik alım satımten yararlanabilirsiniz. Gelişmiş alım satım bilgisine sahipseniz, yazılımı kurabilir ve kendi alım satım stratejinizi uygulamak için önceden programlayabilirsiniz.

BitiCodes iPlex: Nedir ve nasıl çalışır?

Otomatik alım satım yazılımı kullanmanın çok sayıda avantajı vardır, ancak bir dolandırıcılığa düşmemeye dikkat etmelisiniz. Deneyimli tüccarlar bile dolandırıcıları her zaman tespit edemez. Neyse ki, bazı iyi haberlerimiz var! BitiCodes iPlex alım satım koşullarını ve diğer önemli ayrıntıları araştırmak için önemli miktarda zaman harcadık.

BitiCodes iPlex, yaygın olarak en önde gelen kripto para birimi alım satım botlarından biri olarak kabul edilmektedir. 2021 itibariyle dünya çapında 500.000’den fazla aktif kullanıcısı vardır.

Yeni bir trader’ın sorduğu yaygın ilk sorulardan biri, bu yazılımın scam olup olmadığıdır. BitiCodes iPlex asla bir scam değildir. Bugün piyasada mevcut olan en iyi kripto para birimi alım satım botlarından biridir.

Bu platform için minimum ilk yatırım 4250$’dır ve bu diğer botlarla karşılaştırıldığında oldukça düşüktür.

Alım satım beceri seviyesi söz konusu olduğunda, BitiCodes iPlex herkes için uygundur. Neyse ki, bu otomatik alım satım botunu kullanmak için bir kripto uzmanı olmanıza gerek yok. Her tür traderın daha bilinçli alım satım kararları vermesine yardımcı olur.

Nasıl çalışır? Özetlemek gerekirse, kripto piyasasını inceler ve hem uzun vadeli hem de kısa vadeli piyasa hareketlerine dayanarak sağlam kararlar verebilir.

En iyi yanı, Eth ve Bitcoin gibi en popüler olanlara ek olarak binden fazla altcoin ile işlem yaparak portföyünüzü çeşitlendirebilmenizdir.

Çeşitlendirme, yatırımlarınızı önemli kayıplardan korumak için kripto alım satım botlarını kullanmak için mükemmel bir stratejidir.

Müşteri desteklerinin profesyonelliği, bir otomatik alım satım platformu seçerken göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktörlerden biridir. Ayrıca, destek personelinin sizin dilinizi konuştuğundan emin olun.

Biticodes Iplex istemci desteği İngilizce dışındaki dillerde de mevcuttur. E-posta ve telefon yoluyla çeşitli diğer dillerde ulaşılabilir, ancak ana dilinizin bunlardan biri olduğundan emin olun.

Son Düşünceler

Otomatik alım satım için BitiCodes iPlex veya başka bir yasal alım satım yazılımı kullanmanın temel faydaları şunlardır.

  • Duygusal alım satım yönleriyle ilgili sorunları aştırır;
  • Kontrolsüz ve aşırı duygusal alım satım kararlarına elveda dedirtir
  • Bot asla yorulmaz, siz uyurken bile işlemleri gerçekleştirir
  • Kârlı fırsatları asla kaçırmaz
  • Hızlı “düşünür”, spekülasyonlarında büyük hatalar yapmaz;
  • Piyasada, yazılımı kullanmayan alım satım akranlarınızdan daha hızlı hareket eder
  • Birçok piyasa ve göstergeyi aynı anda izler vb.

Son olarak, tıpkı diğer alanlarda olduğu gibi, en küçük hata ölümcül olabilir, bu nedenle hata yapmaktan kaçınmak için daha iyi hazırlanmalısınız. Bu konuda size yardımcı olması için bu otomatik alım satım yazılımını kullanabilirsiniz.

Yeni traderlar ve bu alandaki profesyoneller için otomatik alım satım yazılımı kullanmanın sayılamayacak kadar çok faydası vardır. Bu yazılımı kullanmanın en temel avantajı, insan faktörünü ortadan kaldırmasıdır. Haftanın yedi günü, günde 24 saat çalışabilmektedir. Yazılım tarafından yalnızca kullanıcı tarafından girilen konfigürasyonlar kullanılacaktır. Mevcut piyasa fiyatı daha sonra çalışmasını yönetecektir. Etkili ve verimli bir strateji uygulamak daha kolay olacak ve işlemlerin optimize edilmesine olanak tanıyacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu