Tiktok Takipçi Satın Al

Bitcoin’de Düşüş Başlayabilir mi?

Huobi Global tarafından yapılan araştırmadan Huobi Global Müdürü bitcoin hakkında detaylı açıklamalarda bulundu.


Huobi Global Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü’nün haftanın ilk gününde yaptığı değerlendirmede şu sözlere yer verdi: “Bitcoin haftasonu yapılan Taproot güncellemesinin ardından yeni haftaya bir miktar  yükselişle 66.000$ seviyelerine yakın başladı. Ancak makro tarafta yaşanan gelişmeler risk iştahının artmasına engel oluyor. ABD’de son 31 yılın en yüksek enflasyonuna rağmen, Michigan tüketici güven endeksinin son 10 yılın en düşük seviyesine gelmesi Fed politikalarına yakın dönemdeki güvensizliğe de işaret ediyor.

Bitcoin’de Düşüş Başlayabilir mi?

Makro tarafta oluşan bu riskler kripto paralara da kısa vadeli yansıyabilir. Bununla birlikte twitterda önemli bir kripto para hesabı PlanB yıl sonu Bitcoin S2F modeline göre hedefini 134.000$ seviyesinden 100.000$ seviyesine çekti ki bizim de 80.000$ beklentimizle uyumlu devam ediyor. Teknik olarak da ele aldığımızda Bitcoin bir önceki zirve ve yeni direnç noktası olan 66.000$ seviyesini kıramaması halinde 62.000$ seviyesine doğru geri çekilme ihtimali bulunuyor.”

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu