Tiktok Takipçi Satın Al

Bir Diş Hekimi Paint Kullanarak Oyun Yaptı

Bir Diş hekimi tarafından Microsoft Paint kullanılarak tasarlanan ilginç oyun World of Horror karşınızda.

World of Horror oyunu isminden de belli olduğu gibi korku oyunu. Pawel Kozminski, World of Horror tek yaratıcısı ve aynı zamanda Microsoft Paint’i kullanarak mükemmel noktalara piksel koyma ve pikselleri yerleştirme arasındaki zamanı ayıran, Polonya’da da diş hekimliği yapıyor.


World of Horror oyunun neden bu kadar rahatsız edici olduğunu açıklayabilen garip koşullardan geliyor.

1980’lerin Japonya’sında bir sahil köyünde geçen, beş asırlık çılgınlığa düştüğü Japonya’da yaşayan ve eldritch canavarları denizlerden yükselen beş kısa öyküyle oynuyor. Eerie chiptune müziği çılgınca ve itici oyun boyunca çalıyor.

Bir Diş Hekimi Paint Kullanarak Oyun Yaptı

Paint üzerinde tasarlanan oyun: World of Horror

Oyunda insanlar kaybolurken azılı şeytanlar sokaklarda yürüyor. Sıraya dayalı olan dövüş sahnelerinde de oyun, her seferinde bir hamle yapmanıza olanak vererek sizi korkularınızla yüzleşmeye ve akışı izlemeye yönlendiriyor. Şeytanlar tarafından öldürülmeden şefler tarafından göz bebekleriniz alınmadan veya gizemli bir şekilde kaybolmadan önce 5 hikâyeyi de tamamlamanız bekleniyor.

Bu zengin terör dünyası, bir HyperCard uygulamasında korku-manga efsanesi Junji Ito’nun tam bir antolojisine sahip, altı bacaklı bir bebek, sanki siyah-beyaz sahnelerde sunuluyor. Çoğu geliştirici, oyunlarını özel animasyon programları ve oyun motoru yazılımı kullanarak yaratır, ancak Kozminski tüm çalışmalarını Paint’te gerçekleştirir, çünkü özellikle bir crappier programıdır.

Paint’te gerçekleştirdi ve bunun oldukça ilham verici olduğunu belirtirken nedenini bilmediği bir şekilde de rahatlatıcı olduğunu açıklamalarına ekledi. Kozminski’nin diş hekimliği yapmadığı zamanlarda hobi olarak geliştirdiği bu oyunun, yıl içinde PlayStation 4, Switch ve Steam’de yayınlanması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu