BİM’den Polosmart TWS FS29 Kablosuz Kulaklık Aldık!

BİM mağazalarında 27 Mayıs tarihinde Polosmart TWS FS29 kablosuz kulaklık modeli satışa sunulmuştu.

Polosmart TWS FS29 videosu ile yakından baktık. BİM, Polosmart TWS FS29 modelini çok uygun fiyata satışa sundu. Normalde internette bulunan e-ticaret sitelerinde 99 TL fiyat etiketine sahipken BİM’de 75 TL’lik fiyat etiketi ile geldi.

Oyun ve videolarda gecikme gözlemlediğimizi söyleyebilirim. Müzik konusunda da tatmin ediyor ancak bas konusunda maalesef üzüyor. 75 TL’lik bir kulaklığa oranla normal kullanım için ideal olabilir ancak kafanızdaki planlarınıza uymadığı zaman olabiliyor.

Polosmart TWS FS29 incelemesi

Kutudan üç farklı boyutta kulaklık pamukcuğu, şarj için micro USB kablosu, kulaklık kutusu aynı zamanda şarj kutusu ve kulaklık modeli çıkıyor. Üzerindeki LED aydınlatmalar sayesinde pil durumunu görmeniz mümkün. Toplam 4 LED bildirim ışığı konumlandırılmış ve bu ışıklar beyaz renkte yanmaktalar.

FS29 kulaklık modeli Jabra Elite 65T modelini tasarımsal olarak andırdığını söyleyebilirim. Kullanım sırasında sesi dışarı vermeyen bir yapıda. Her iki kulaklık üzerinde bulunan tuşlar sayesinde bir sonraki şarkıya geçme, şarkıyı durdurma/oynatma ve son aradığınız kişiyi arama işlevlerini yapabiliyor olmanız güzel durumlardan biri.

Mikrofon performansı konusunda ürün pek tatminkar değil. Tabii ki sessiz ortamlarda biraz yüksek sesle konuştuğunuzda karşı tarafla anlaşabiliyorsunuz. Kulaklıklar da 10mm ses sürücüleri mevcut olduğunun altını çizelim. Şarj kutusu 300 mAh pil kapasitesine sahipken kulaklıkların her biri 50 mAh pil kapasitesine sahip.

Polosmart TWS FS29, pil performansı ise kulaklıkların kendisi kesintisiz 3 saat, kutuyu dahil ettiğimizde ise 10 saate kullanım süresi kullanıcısına sunuyor.

Polosmart TWS FS29 özellikleri

  • Bluetooth 5.0
  • Kullanım süresi: 10 Saate kadar
  • Şarj Süresi: 1.5 Saat
  • Çekim Mesafesi: 10 Metre
  • Hoparlör Çapı: 10 mm
  • Şarj Kutusu: 300mAh
  • Kulaklık Pilleri: 50mAh
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu