Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Mate 30 Pro’nun Kutu Açılış Videosu Sızdı!

Huawei Mate 30 Pro tanıtılmasına az bir zaman kala telefon çalışır halde görüntülenmişti. Şimdi ise Huawei Mate 30 Pro kutu açılış videosu sızdı.

Huawei Mate 30 Pro artık cihazın ön ve arka tasarımını gösteren kutu açılış videosunda tekrar canlı olarak gösterilmekte.


Huawei Mate 30 Pro’nun Uzay grisi, pembe, siyah ve yeşil olmak üzere dört renk seçeneğinde sunulacağını biliyoruz. Huawei Mate 30 Pro bir kutu açılış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Huawei Mate 30 Pro hala ön panelinde büyük bir dikdörtgen çentik olacak. Ancak bu sefer, yükseltilmiş bir selfie kamera modülünün yanı sıra yüz kilidini açma özelliği için geliştirilmiş bir yüz tanıma sistemi ile birlikte geldiği söyleniyor.

Huawei Mate 30 Pro kutu açılış videosu

https://www.youtube.com/watch?v=ReksVagyDwo

Videodan, Mate 30 Pro kesinlikle daha önce sızdırılmış görüntülerden gördüğümüzden daha zarif görünüyor. Arka panelinde bulunan dairesel yuva oldukça düzgün görünüyor ve genel tasarıma iyi uyuyor – eleştirmenlerin öne sürdükleri aksine.

Yandan baktığınızda, arkadaki kamera modülünün gerçekte biraz dışarı çıktığını, ancak Nokia 7.2’den gördüğümüz kadar büyük olmadığını görebilirsiniz. Ön panelinde, iki taraf boyunca çok daha belirgin eğrileri olan bir şelale ekranı görebiliyoruz. Aslında, ekran yanları boyunca yaklaşık 90 dereceye düşüyor gibi görünüyor. Bu, son zamanlarda açıklanan Vivo NEX 3’ten gördüğümüze benzer bir şey.

Bazı sızıntılar telefonun yanında sanal tuşlar yer alacağından bahsetmişti. Bu, videoda gördüklerimize göre kenarlarında herhangi bir fiziksel düğme bulunmadığını akılda tutmak mantıklıdır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu