Tiktok Takipçi Satın Al

BİM Durmak Bilmiyor! BİM Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör Satacak!

Geçen ay içinde A101 mağazaları ucuz ışıklı mışıklı oyuncu ekipmanları satmıştı ve neredeyse 2 gün içinde tükendi. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerin satışını yapan mağaza zinciri olan BİM, iPhone X için kollarını 9 Mart için sıvamıştı. Şimdi de BİM, Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör satacak.

BİM kendi web sitesi üzerinden yeni aktüel ürün kataloğunu yayınladı. Yakın zamanda BİM mağazalarında Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlörü görebileceğiz. Türkiye’nin en büyük perakende market zinciri teknoloji fırsatlarıyla haber olan BİM, en son ucuz iPhone X satışı ile gündeme gelmişti. Şimdi de Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin Mi Bluetooth Hoparlörünü satacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”12722″]

BİM’in web sitesinde yayınlanan ürün kataloğuna göre, piyasada değeri 180-200 TL fiyat aralığında olan Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör, sadece 129 TL’lik fiyat etiketine sahip. Ayrıca bu hoparlöre peşin fiyatına 6 ay taksit seçeneği de mevcut olduğunun altını çizelim. Bluetooth 4.0 hızlı bağlantı desteği, cep telefonu eşlendiğinde görüşme yapabileceğiniz mikrofon desteği, 85 Hz – 20 KHz frekans aralığı, 3 Wx2 ve 2 kanallı stero desteği bulunuyor. 16 Mart Cuma’dan itibaren tüm BİM mağazalarında yerini alacak.

BİM Durmak Bilmiyor! BİM Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör Satacak!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu