bayigram.com

BİLKENT SPORTFEST 14 EKİM’DE BAŞLIYOR

Spor tutkunlarını buluşturacak olan Bilkent Sportfest Ankara’da ilk defa 14 Ekim’de Bilkent Center’da.

Gündüz sporun ritmini belirleyeceğiniz akşam ise müziğin ritmine katılacağınız, Run’N Roll tarafından gerçekleştirilen Bilkent Sportfest 14-15 Ekim tarihlerinde Bilkent Center’da kapılarını açacak. Spor tutkunları için; basketbol, okçuluk, penaltı, voleybol, masa tenisi, dart ve mini tenis gibi birbirinden heyecanlı spor etkinliklerinin yanı sıra; e-spor etkinlikleri ile interaktif eğlencenin de bulunacağı Bilkent Sportfest’te, sporun yanı sıra yiyecek-içecek stantları ile spor markaları da yer alacak. Gündüz sporun akşam ise eğlencenin ön planda olacağı etkinlik dolu dolu ilk gün programı ile spor severleri karşılayacak. Festivalin ilk gününde turnuvalar, sporcu söyleşileri, gün boyu dj performansı, Sports International hocalarının düzenleyeceği etkinlikler ve Bilkent Yol Koşusu kit dağıtımı gerçekleşecek.

Gündüz spor akşam eğlence

BİLKENT SPORTFEST 14 EKİM’DE BAŞLIYOR


Gündüz spor, Akşam eğlence” sloganıyla 14 Ekim günü start alacak olan festivalin sporla geçen gün sonundaki ilk gün sahne konuğu ise Tuğkan olacak. Özellikle dijital mecralarda yayınladığı şarkıları ile dikkatleri üzerine çeken başarılı şarkıcı Yabancı, Kusura Bakma, Sen Ben Benim, Seni Çok Özlüyorum gibi şarkılarını sevenleriyle birlikte hep bir ağızdan seslendirecek.

Biletler www.bilkentsportfest.com’da satışa sunuluyor.

Tarih: 14-15 Ekim

İlgili Makaleler

Yer: Bilkent Center Açık Otopark

BİLKENT SPORTFEST 14 EKİM’DE BAŞLIYOR

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu