TeknoDiot
     
     
     

Bayram Harçlığını Paycell’den İsteyenler Kazanıyor!

Bayram Harçlığını Paycell’den İsteyenler Kazanıyor!

Yeni nesil dijital ödeme platformu Paycell kolay para transferini mümkün kılan “Harçlık İste” özelliği sayesinde hem eli öpülesi büyükleri yormuyor hem de bu bayram harçlık bekleyenleri sevindirecek olan toplam 50 bin TL hediye dağıtıyor.

“Banka değil kanka” sloganıyla kullanıcılarıyla buluşan Paycell, Kurban Bayramı’nda da ‘kanka’lığını gösteriyor ve bayram harçlığı almayı kolaylaştıran dijital bir alternatif getiriyor. Paycell uygulamasındaki “Harçlık İste” özelliği sayesinde anne, baba, tüm yakın ve uzak akrabalardan artık kolayca bayram harçlığı istemek mümkün. Bunun için Paycell uygulamasında yer alan “Harçlık İste” özelliğine girip rehbere kayıtlı telefon numarasını seçmek yeterli oluyor. Bu özellik sayesinde harçlık isteyen kişinin yazacağı mesajla birlikte istek karşı tarafa iletiliyor. Harçlık istenen kişi uygulaması varsa gelen bildirim üzerinden, yoksa uygulamayı indirerek para gönder adımından tek tıkla hemen gönderim yapabiliyor.

Paycell’den bayrama özel 10 TL hediye

Paycell ayrıca bu bayram 30 TL ve üzeri harçlık isteyenlere 10 TL hediye ediyor. Kurban Bayramı’na özel vereceği özel hediye harçlık ile Paycell bir yandan küçükleri sevindirirken bir yandan da büyüklerin hayatını kolaylaştırıyor. 4 milyona yakın kullanıcısı bulunan Paycell uygulamasından ayrıca kurum faturalarını ödeme, 7/24 para transferi yapma, İstanbul Kart’a para yükleme gibi pek çok işlem de kolayca yapılabiliyor.

Paycell uygulaması ile bu bayramda nasıl harçlık istenebileceğine ilişkin videoyu izlemek için aşağıya bıraktık, keyifli seyirler! İyi Bayramlar!

 

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Geçen Hafta Google’da En Çok Arananlar Açıklandı (13-20 Mayıs)

Buğra Noyan

Bitcoin Ödüllü Kripto Para Yarışması Başlıyor

Buğra Noyan

DOOM Eternal Çıkış Tarihi Ertelendi! Yeni Çıkış Tarihi Açıklandı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.