Tiktok Takipçi Satın Al

Ayyıldız Tim’den ABD’ye Büyük Saldırı!

Türkiye ve Amerika arasında sular bir türlü durulmuyor. İki ülke arasında yaşanan diplomatik sorunlar Hacker gruplarına yansıyor.

2002 yılında kurulan Türk Hacker Grubu olan Ayyıldız Tim, Amerika’nın bazı kamu web sitelerini hackledi. Amerika‘dan ihraç edilen ürünlere %100 ek vergi getirileceği kararı da geçtiğimiz saatlerde Resmi Gazete tarafından yayınlandı. Dün ise Ayyıldız Tim, Amerika‘ya büyük bir darbe vurdu.


Ayyıldız Tim'den ABD’ye Büyük Saldırı!

[sp-related style=”dark” id=”27895″]

Türk hacker grubu olan Ayyıldız Tim, dün yapmış olduğu saldırıyla Amerika Oneworld Havayolu Birliği internet sitesini hackleyerek büyük ses getirdi. Oneworld aynı zamanda dünyanın en büyük üç global havayolu taşımacılığı birliğinden birisi. Amerika Oneworld Havayolu Birliği Kurucuları: Amerikan Havayolları, British Airways, Qantas, Cathay Pacific, Canadian Airlines’dır.

Sadece bir siteyle yetinmediler elbette. Ayrıca dün Oneworld sitesi ile Washington DC’nin Resmi Turizm Sitesini de hacklediler. Şuanda bakıldığı zaman her iki site aktiftir. Ancak en son hackledikleri siteler açık ve meşhur Ayyıldız Tim müziği mevcut; http://jaa.licen.us/ (AMERİKA HAVACILIK AKADEMİSİ ÜNİVERSİTESİ)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu