Avast Özür Diledi! İşte Detaylar - TeknoDiot.com

Avast Özür Diledi! İşte Detaylar

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Kısa süre öncesinde kullanıcı verilerini sattığı için gündeme gelen Avast, detaylı bir açıklama yaparak özür diledi.

Ülkemiz genelinde çoğu bilgisayarda bulunan Avast antivirüs programı, kısa süre öncesinde kullanıcı verilerini sattığı için gündeme gelerek toplumun ve kullanıcıların tepkisini çekmişti.

Özür yeterli mi?

Verileri sattığı/gönderdiği şirket olan Jumpshot, şikayetler üzerine kapatılacağını duyuruldu. Ayrıca 435 milyon kullanıcının da güvenini sarsan Avast şu açıklamaları yaptı:“Avast’ın CEO’su olarak kendimi sorumlu hissediyorum ve ilgili tüm kişilerden özür dilemek istiyorum. İnsanları korumak Avast’ın en büyük önceliğidir.”

Bu olaylardan sonra Avast firmasına güvenme konusunda düşünmenizi tavsiye ederiz. Bu tür bir olayı yapan firmanın tekradan yapmayacağı ne malum?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu