TeknoDiot
     
     
     

ASUS ZenFone 5’in Tasarımı Sızdı!

ASUS ZenFone 5'in Tasarımı Sızdı!

ASUS‘un akıllı telefon serisi olan ZenFone serisine yeni bir üye daha katılacak. Aslında ASUS’un yeni amiral gemisi desek daha doğru olabilir.

Samsung’un Galaxy S9 serisi sızdırılmıştı, yakın zamanda da Samsung yeni amiral gemilerini de tanıtacak. ASUS‘te bu markalar arasında yer alıyor. MWC 2018’de ASUS ZenFone 5’i göreceğiz. MWC 2018 fuarı kapsamında 27 Şubatta tanıtılması planlanan ASUS Zenfone 5’in tasarımı sızdırıldı.

Xiaomi Redmi Note 5 Görselleri ve Detayları Ortaya Çıktı!

ASUS ZenFone 5'in Tasarımı Sızdı!

ASUS’un yeni akıllı telefonu, ZenFone 5 modeli şuanda diğer cihazlarda olduğu gibi 18:9 oranlarına sahip olacak. ASUS’un yeni cihazı ZenFone 5 modelinde ilk sızıntı, ürünün kullanım kılavuzundan geldi. Cihaz, 5.7 inç büyüklüğünde 18:9 oranında ekrana sahip olacak. Son zamanlarda yeni akıllı telefonlarda 3.5mm’lik kulaklık çıkışını kaldırılması söz konusu ancak aynı durum ZenFone 5 için geçerli değil. ASUS, ZenFone 5 modelinde 3.5mm’lik kulaklık çıkışını kaldırmamış.

Android 8.0 Oreo işletim sistemiyle gelmesi bekleniyor. Çok farklı bir model beklememiz gerektiğini söyleyebiliriz, ancak tek büyük farklılık 18:9 oranı olması. ASUS ZenFone 5 modeli, 27 Şubatta MWC 2018 fuarında yapılacak duyuru ile daha da netleşecek.

ASUS ZenFone 5'in Tasarımı Sızdı!

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung Galaxy Note 9 Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları

Buğra Noyan

Age of Empires: Definitive Edition Bekleyenlerine Kötü Haber Geldi

Buğra Noyan

Samsung Galaxy Android 10 Güncelleme Planlaması Açıklandı!

Yusuf Karcılar

1 yorum

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 4 Şubat 2018 at 20:11

Süper performans

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.