Tiktok Takipçi Satın Al

ScreenPad’li ASUS ZenBook Pro 14 Tanıtıldı! (IFA 2018)

IFA 2018 tüm hızıyla bugün başladı ve devam ediyor. ASUS’un yeni ZenBook modeli Pro 4 tanıtıldı.

ASUS‘un bu modelinde bir ilke imza atıldı diyebiliriz. Fazla görmediğimiz bir özellik eklendi. ASUS ZenBook Pro 14’te klasik TouhPad’in yerini 5.5 inç ScreenPad yer alıyor. ScreenPad kısmından rahatlıkla uygulamalara geçiş yapabilmemize olanak sağlıyor.


ScreenPad'li ASUS ZenBook Pro 14 Tanıtıldı! (IFA 2018)

14 inçlik dokunmatik bir ekrana sahip olan Pro 14 modeli 8. nesil Intel i7-8565U işlemcisini barındırmakta. 16 GB’lık DDR4 belleğiyle oldukça akıcı bir performans sergileyen yeni ZenBook’ta 4 GB’lık NVIDIA GeForce GTX 1050 bir ekran kartı bulunuyor. SSD desteğiyle de oldukça hızlı işlem yapabildiğinin altını çizelim. Bilgisayar alan yerler nereler? İkinci El Sıfır Bilgisayarımı nereye satabilirim diye düşünmenize gerek yok artık. Eğer elinizdeki bilgisayarı satmak gibi bir niyetiniz varsa ikinci el bilgisayar alan yerlere göz atmanızı tavsiye ederiz.

ScreenPad'li ASUS ZenBook Pro 14 Tanıtıldı! (IFA 2018)

ASUS ZenBook Pro 14 modeli günlük kullanımda 12.5 saatlik bir pil ömrü sunduğu söyleniyor. Tasarımsal olarak gerçekten çok zarif olduğunun altını çizelim.  Amazon Alexa ve Windows Cortana gibi sanal asistan desteğine de sahip olacak.  Cihazın çıkış tarihi ve fiyatı hakkında şimdilik Asus yetkililerinden resmi bir açıklama yapılmadığını da belirtelim.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu