TeknoDiot
     
     
     

ScreenPad’li ASUS ZenBook Pro 14 Tanıtıldı! (IFA 2018)

ScreenPad'li ASUS ZenBook Pro 14 Tanıtıldı! (IFA 2018)

IFA 2018 tüm hızıyla bugün başladı ve devam ediyor. ASUS’un yeni ZenBook modeli Pro 4 tanıtıldı.

ASUS‘un bu modelinde bir ilke imza atıldı diyebiliriz. Fazla görmediğimiz bir özellik eklendi. ASUS ZenBook Pro 14’te klasik TouhPad’in yerini 5.5 inç ScreenPad yer alıyor. ScreenPad kısmından rahatlıkla uygulamalara geçiş yapabilmemize olanak sağlıyor.

ScreenPad'li ASUS ZenBook Pro 14 Tanıtıldı! (IFA 2018)

14 inçlik dokunmatik bir ekrana sahip olan Pro 14 modeli 8. nesil Intel i7-8565U işlemcisini barındırmakta. 16 GB’lık DDR4 belleğiyle oldukça akıcı bir performans sergileyen yeni ZenBook’ta 4 GB’lık NVIDIA GeForce GTX 1050 bir ekran kartı bulunuyor. SSD desteğiyle de oldukça hızlı işlem yapabildiğinin altını çizelim. Bilgisayar alan yerler nereler? İkinci El Sıfır Bilgisayarımı nereye satabilirim diye düşünmenize gerek yok artık. Eğer elinizdeki bilgisayarı satmak gibi bir niyetiniz varsa ikinci el bilgisayar alan yerlere göz atmanızı tavsiye ederiz.

ScreenPad'li ASUS ZenBook Pro 14 Tanıtıldı! (IFA 2018)

ASUS ZenBook Pro 14 modeli günlük kullanımda 12.5 saatlik bir pil ömrü sunduğu söyleniyor. Tasarımsal olarak gerçekten çok zarif olduğunun altını çizelim.  Amazon Alexa ve Windows Cortana gibi sanal asistan desteğine de sahip olacak.  Cihazın çıkış tarihi ve fiyatı hakkında şimdilik Asus yetkililerinden resmi bir açıklama yapılmadığını da belirtelim.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Razer Blade (2018) Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Buğra Noyan

Oyun İçin Tercih Edilebilir Bilgisayar Excalibur E600!

Hüseyin Ceylan

NVIDIA GeForce GTX 1050 (3 GB) Tanıtıldı! Daha Güçlü!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.