Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS ROG Strix XG16 Taşınabilir Oyuncu Monitörü Tanıtıldı!

ASUS Republic of Gamers (ROG), 15,6 inç FHD (1920×1080) taşınabilir oyuncu monitörü Strix XG16’yı duyurdu.


144 Hz IPS panele sahip ve NVIDIA G-SYNC uyumlu olan monitör, görüntülerde yırtılma olmayan akıcı bir oyun deneyimi sunuyor.

Oyuncuların her yerde oyun oynayabilmesi için tasarlanan monitörde bunun için yüksek kapasiteli pil, katlanabilir stant ve tripod yuvası bulunuyor. USB-C ve Micro HDMI bağlantılarına sahip monitörü mobil cihazlardan en yeni oyun konsollarına kadar farklı kaynaklarla birlikte kullanmak da mümkün. Siyah veya beyaz renk seçenekleriyle gelen ROG Strix XG16’nın XG16AHP modelinde hızlı ve çok yönlü kurulum için ROG tripod da bulunuyor.

ASUS ROG Strix XG16 Taşınabilir Oyuncu Monitörü Tanıtıldı!

Son derece hızlı ve akıcı görüntüler

ROG Strix XG16’nın 15,6‑inç FHD IPS paneli olağanüstü canlı renkler sunuyor. 144 Hz yenileme hızı son derece akıcı görüntüler oluşmasını sağlarken G-SYNC uyumuluğu ise ekranda yırtılma olmasını önleyerek inanılmaz oyun deneyimleri ortaya çıkarıyor.

Siyah ve beyaz renk seçenekleri

ROG Strix XG16, tamamen beyaz renk seçeneğiyle gelen ilk ROG taşınabilir oyuncu monitörü. Ürün ayrıca klasik siyah renkte de geliyor. Her iki modelin arkasında da dikkat çekici bir görünüm katan eşsiz birer tasarım bulunuyor.

ASUS ROG Strix XG16 Taşınabilir Oyuncu Monitörü Tanıtıldı!

Micro HDMI ve iki adet USB-C bağlantı noktasıyla bu monitör; akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, oyun konsolları, kameralar ve daha birçok cihazla birlikte kullanılabiliyor. Dizüstü veya masaüstü bilgisayara bağlandığında USB-C bağlantısı ROG Strix XG16’ya hem sinyal hem güç sağlıyor. Ürünü birlikte gelen USB-C kablosu ve adaptörüyle şarj etmek de mümkün.

Her zaman, her yerde etkileyici oyun deneyimi

ROG Strix XG16 oyunculara pil ömrünü düşünmeden istedikleri yerde oyun oynama özgürlüğü sunuyor. Modeldeki yüksek kapasiteli 7800 mAh pil 144 Hz’de üç saate kadar kullanım olanağı veriyor. Hızlı şarj özelliği sayesinde bir saat şarj ile monitörü iki saate kadar kullanmak mümkün.

ASUS ROG Strix XG16 Taşınabilir Oyuncu Monitörü Tanıtıldı!

Katlanabilir stant, Strix XG16’yı hem yatay hem dikey konumda birçok farklı açıda kullanma olanağı sunarak mükemmel pozisyonu ayarlamayı sağlıyor. Strix XG16’daki tripod yuvası standart tripodlara uyumlu. Böylece monitörü, dizüstü bilgisayarda ikinci ekran veya mobil cihazlar için geniş bir ekran olarak kullanmak mümkün. Strix XG16AHP modelleri ROG tripodla birlikte geliyor. ROG zarf kılıfa kolayca sığan hafif ve kompakt Strix XG16, rahatça taşınabiliyor.

ASUS ROG Strix XG16 Taşınabilir Oyuncu Monitörü Tanıtıldı! ASUS ROG Strix XG16 Taşınabilir Oyuncu Monitörü Tanıtıldı! ASUS ROG Strix XG16 Taşınabilir Oyuncu Monitörü Tanıtıldı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu