Tiktok Takipçi Satın Al

Parasının Hakkını Veriyor: XPG Precog S Oyuncu Kulaklığı İnceleme

XPG’nin en yeni oyuncu kulaklığı XPG Precog S modelinin inceleme videosu ile karşınızdayız. Bir süredir test ettiğimiz XPG Precog S oyuncu kulaklığı 50mm ses sürücülerine sahip.

Ayrıca mekansal 3D ses desteği ile birlikte 7.1’i aratmıyor. Özellikle FPS oyunlarında oldukça başarılı performans sergiliyor. Zaten oyun testimizi videoda da gerçekleştirdik. XPG Precog S modeli tam 300 gram ağırlığında ve bu ağırlıkla birlikte kullanıcısını memnun edeceği gözüküyor. Şimdi daha fazla detay bu videoda!

XPG Precog S İnceleme


Parasının Hakkını Veriyor: XPG Precog S Oyuncu Kulaklığı İnceleme

XPG Precog S, XPG’nin en yeni oyun kulaklığı ve XPG Precog serisinin en son üyesidir. 50mm sürücülü üstün ses kalitesi, sürükleyici bir oyun deneyimi sunar.

Parasının Hakkını Veriyor: XPG Precog S Oyuncu Kulaklığı İnceleme

Nefes alabilen kumaşa ve otomatik ayarlanan kafa bandına sahip konforlu kulak yastıkları, dikkatiniz dağılmadan veya rahatsızlık duymadan uzun süreli oyun seansları sunar. Windows Sonic aracılığıyla Uzamsal 3D Ses Desteği, XPG Precog S uyumlu platformlardaki herkes için hızlı ve kolay bir şekilde mekansal olarak bilinçli bir ses deneyimi oluşturabilir.

XPG Precog S, derin, güçlü bas ile temiz ve net ses çıkışı sağlayan ses bölümü ile iyi tasarlanmış olup, sürükleyici bir oyun deneyimi için FPS’den MMORPG’ye kadar sesli ağır oyun türleri için idealdir. Mikrofon, netlik ve hassasiyetle optimum sinyal iletim kalitesi sağlamak için 100-8000 Hz frekans aralığına sahiptir.

Hızlı erişim tasarımı, ses kontrolünü ve sessiz anahtarını uygun bir konuma yerleştirir, böylece oyuncular seslerini hızla ayarlayabilir ve oyuna geri dönebilir. 3.5mm konektörü ve ve aksesuar olarak verilen bir Ses Y Kablosu ile herhangi bir uyumlu aygıta hızlı bir şekilde giriş yapın.

Parasının Hakkını Veriyor: XPG Precog S Oyuncu Kulaklığı İnceleme

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
16
+1
2
+1
3
+1
3
+1
8

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu