GeekBench’te 16 GB RAM ile ASUS ROG Gaming Phone 4 Ortaya Çıktı

Wccftech’e göre, ASUS’un yaklaşmakta olan ROG oyun telefonu ROG Phone 4, GeekBench benchmark web sitesi çıktı. İkincisinin gösterdiği gibi, bu telefon Qualcomm Snapdragon 888 işlemciye sahiptir ve 16 GB’a kadar belleğe sahiptir.


Bu ROG oyun telefonunun kod adı “I005DA” ve kıyaslama için yazılım sürümü Geekbench 5.3.2’dir. Akıllı telefon, tek çekirdekli testte 1131 puan ve çok çekirdekli testte 3729 puan aldı.

ASUS ROG oyun telefonu 4 bilgisi ilk olarak 2020’nin sonunda sızdırıldı. O sırada internette “I005DA” kod adlı telefon ortaya çıktı. O zaman bile Qualcomm Snapdragon 888 işlemci ile geleceğini öğrendik ancak hafızası 8GB idi. Bu nedenle, bugünün telefonunun ekran görüntüsünün 16GB varyantına ait olduğunu düşünmek için her türlü neden var.

GeekBench'te 16 GB RAM ile ASUS ROG Gaming Phone 4 Ortaya Çıktı

ROG Phone 4 Özellikleri

Bu yıl 13 Ocak’ta ASUS, yeni ROG oyun telefonunun gelişini resmen duyurdu. Isı yayma arka klipsinin yükseltilmiş bir versiyonu, 6.78 inç OLED ekran, 2 × 3000mAh çift hücreli pil ve 65W kablolu şarj olması bekleniyor.

Çok uzun zaman önce, telefon bir videoda görüldü . Buradan, yeni ROG oyuncu telefonunun temelde önceki neslin tasarım stilini sürdüreceğini görebiliyoruz. Sırtın görünümü temelde önceki neslinki ile aynı. Ancak, ince ayarlanmış bazı detaylar var.

Arka kasanın camdan yapıldığından şüpheleniliyor. Sırtının ortasında 5 numara olduğu için, “4” numarasını atlayabileceği ve doğrudan yeni makineye ROG oyun telefonu 5 adını verebileceği tahmin ediliyor. Ayrıca ROG Gaming Phone 5 hala kırmızı bir bağımsız olarak geliyor. gövdenin yan tarafındaki düğme. Kaza yoksa, bu düğmenin işlevi yine de tek bir dokunuşla oyun moduna girmektir.

GeekBench'te 16 GB RAM ile ASUS ROG Gaming Phone 4 Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu