Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS ROG Phone III Dedikoduları Başladı

ASUS, oyun akıllı telefonları pazarındaki adını ROG Phone serisi ile pekiştiriyor. Yeni ASUS ROG Phone 3 için söylentiler başladı.

ROG serisi, ZenFone serisi tarafından iyi bilinen şirketin akıllı telefon serisini tamamlamaya geldi. Şimdi, ASUS mobil segmentte önemli bir adım daha atmaya hazırlanıyor.


Tayvanlı firma, çok sayıda mobil oyun oluşturmak için kullanılan platform olan Doğrulanmış Çözüm Birliği Ortağı olan bir basın açıklamasında duyurdu. Bu nedenle şirket, SDK’sının (Başlangıç ​​Geliştirme Kiti) her zaman Unity Editor için optimize edilmesini sağlayacak ve geliştiricilerin cihazlarını oyunların doğru test edilmesi ve geliştirilmesi için kullanmasına izin verecek.

Bu, akıllı telefonlarını pazarlamanın ilginç bir yoludur ve bu da mobil segment için oyun geliştiren geliştiriciler için yararlıdır. Asus’un Republic of Gamers markası da Unity’s Engine için bir eklenti oluşturacak. ROG Phone II’nin beş özelliğini destekleyecek. Ayrıca, yaklaşan ROG Phone 3’de destekleyecek.

ASUS ROG Phone III Dedikoduları Başladı

Bu, Asus’un yaklaşan oyun akıllı telefonu hakkında ilk detaylardan bir tanesi. Daha önce söylediğimiz gibi, bu ortaklık mobil oyunların geleceği için gerçekten harika bir şey. Ayrıca, geliştiricilere uygun yeni bir oyun cihazı trendi başlatabilir. Junbo Zhang’a göre anlaşma “heyecan verici olmaktan daha fazlası”.

Ortaklık, Unity 3D oluşturma platformunu kullanan oyun geliştiricisinin bir dizi eklentiye özel erişime sahip olmasını sağlayacaktır. Listede TwinView SDK, Gamepad SDK, Aura Light SDK, Yenileme Hızı Kontrolü SDK ve Performance Boost SDK bulunur. Başka bir deyişle, gelecekteki tüm Unity oyunları ROG Telefonlarının donanımı tarafından sunulan maksimum deneyimi yaşayabilecektir. Geliştiriciler ayrıca, oyun deneyiminden ödün vermeden telefonların eklentilere nasıl tepki vereceğini kontrol edebilirler.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu