Bitcoin Nasıl Alınır?

Son zamanlarda yakalamış olduğu büyük eğilim sayesinde bir çok yatırımcının ilgi odağı noktası haline gelmiş olan Bitcoin ülkemizde nasıl alınır?

Bir yıl öncesine bakmış olduğumuz da 750$ civarında bulunan Bitcoin değeri, şuan 8200$ seviyelerinde bulunarak rekorlar kırmaya devam ediyor. Hâl böyle bir vaziyet almışken, doğal olarak bir çok yatırımcının ilgisini ve yatırımlarını toplamıştır.

https://teknodiot.com/bitcoin-rekor-ustune-rekor-kiriyor-6139.html

Bitcoin Nasıl Alınır? İnternet Haberleri Sektörel Haberler Teknoloji Haberleri

Investing.com üzerinden almış olduğumuz 21.11.2017 “21:55” tarihli 1 yıllık grafiğe bakmış olduğumuzda, Bitcoin’in sahiplerine bir yıl içerisinde 1032%  kazanç sağladığını görmekteyiz. Bununla birlikte en çok merak edilen konulardan biri; “Nasıl Bitcoin alabilirim?” olmuştur.

Türkiye merkezli güvenilir ve bilindik 3 Bitcoin borsası bulunmaktadır. Bunlar BTCTürk, Koinim ve Paribu‘dur. Çalışma mantığı gayet basit ve anlaşılır olan bu borsalar, Al-Sat yapmak için gayet uygun platformlardır. Tek yapmanız gereken, basit bir üyelik formu doldurmak ve istenilen evrakları dijital ortamdan teslim edip, hesabınızın sizin olduğuna dair onaylatmaktır. Bu işlemleri başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra, size özel açılmış olan cüzdanlarınızdan TL yatırma-çekme, Bitcoin alım-satım ve transfer işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı