TeknoDiot
     
     
     

Bitcoin Nasıl Alınır?

Bitcoin Nasıl Alınır?

Son zamanlarda yakalamış olduğu büyük eğilim sayesinde bir çok yatırımcının ilgi odağı noktası haline gelmiş olan Bitcoin ülkemizde nasıl alınır?

Bir yıl öncesine bakmış olduğumuz da 750$ civarında bulunan Bitcoin değeri, şuan 8200$ seviyelerinde bulunarak rekorlar kırmaya devam ediyor. Hâl böyle bir vaziyet almışken, doğal olarak bir çok yatırımcının ilgisini ve yatırımlarını toplamıştır.

https://teknodiot.com/bitcoin-rekor-ustune-rekor-kiriyor-6139.html

Bitcoin Nasıl Alınır?

Investing.com üzerinden almış olduğumuz 21.11.2017 “21:55” tarihli 1 yıllık grafiğe bakmış olduğumuzda, Bitcoin’in sahiplerine bir yıl içerisinde 1032%  kazanç sağladığını görmekteyiz. Bununla birlikte en çok merak edilen konulardan biri; “Nasıl Bitcoin alabilirim?” olmuştur.

Türkiye merkezli güvenilir ve bilindik 3 Bitcoin borsası bulunmaktadır. Bunlar BTCTürk, Koinim ve Paribu‘dur. Çalışma mantığı gayet basit ve anlaşılır olan bu borsalar, Al-Sat yapmak için gayet uygun platformlardır. Tek yapmanız gereken, basit bir üyelik formu doldurmak ve istenilen evrakları dijital ortamdan teslim edip, hesabınızın sizin olduğuna dair onaylatmaktır. Bu işlemleri başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra, size özel açılmış olan cüzdanlarınızdan TL yatırma-çekme, Bitcoin alım-satım ve transfer işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


BMW, Mermi, Patlayıcı ve Drone Saldırılarına Karşı Koruma İçin Zırhlı Bir SUV Sunuyor

Buğra Noyan

ZTE’den Bir Tane Daha Çift Taraflı Ekran Patendi!

Sefa Taşkıran

Geçen Hafta Türkiye’de Google’da En Çok Arananlar

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.