Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS ROG Phone 2 Çalışırken Görüntülendi

ASUS, 2018’de ROG Phone oyun akıllı telefonunu duyurmuştu. Tayvanlı firma şimdi 120 Hz yenileme hızı sunacak bir ekranla gelecek olan ROG Phone 2 çalışırken görüntülendi.

ASUS ROG Phone 2 görüntüleri ortaya çıktı. ASUS’un yeni oyuncu telefonu ROG Phone 2 sızdırıldı. Tasarım olarak bir önceki modeli andırsada donanımsal olarak oldukça farkı bulunuyor.


ASUS, yaklaşmakta olan oyunların 120 Hz deneyim verecek şekilde geliştirileceğine söz verdi.  Geçen yıl piyasaya çıkan ROG Phone 90 Hz yenileme hızını desteklemişti. ROG Phone 2, Razer Phone ve Razer Phone 2‘den ayrı olarak 120 Hz ekrana sahip üçüncü bir telefon olacak.

Tayvanlı firma yakın zamanda Weibo aracılığıyla ROG Phone 2 için Tencent Games ile çalışacağını doğruladı. Çinli oyun firması, yaklaşmakta olan ROG Phone 2 için oyun deneyimini geliştirmeye yardımcı olacak.

ASUS ROG Phone 2 Çalışırken Görüntülendi

ASUS ROG Phone 2, henüz çözünürlüğü bilinmeyen bir adet ön kamerayı üzerinde barındırıyor. Bu kamera da çerçeve içerisine konumlandırılmış durumda. ROG Phone 2, Snapdragon 855 Plus işlemciye sahip olan ilk model olacak. Yeni işlemci, işlemci performansında yüzde 4, grafik biriminde yüzde 15 daha yüksek performans sunuyor.

ASUS ROG Phone 2 ne zaman tanıtılacak?

ASUS’un merakle beklenen yeni oyuncu telefonu ROG Phone 2 ne zaman tanıtılacak? İşte bu sorunun cevabı verildi ve ROG Phone 2 modeli 23 Temmuz tarihinde resmi olarak tanıtılacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu