Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS ROG PBT Doubleshot Tuş Başlığı Setini Duyurdu

Popüler ROG optik anahtarlar için özel olarak geliştirilen ve çok kolay takılabilen bu yeni tuş başlığı seti, birinci sınıf his ve üst düzey dayanıklılık sunuyor.


ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG RX anahtarları için PBT Doubleshot Tuş Başlığı setini duyurdu. Övgü kazanan ROG RX Optik Mekanik Anahtarlar bu yeni set ile bir üst seviyeye taşınıyor. ROG RX optik mekanik anahtarlara sahip klavyelerle uyumlu olan bu yeni tuş başlıkları, benzersiz bir his ve uzun ömürlü dayanıklılık için birinci sınıf polibütilen tereflatat (PBT) adlı termoplastik malzemeden üretildi. Gelecekten ilham alan kusursuz ROG sembolleri ve her tuşta aydınlatma imkanı veren yarı saydam kaplama ile benzersiz bir görünüm elde ediliyor.

Olağanüstü dayanıklılık: Çok güçlü PBT tuş başlıkları birinci sınıf his ve üstün dayanıklılık sunuyor

Sağlam bir yazı hissi ve uzun ömürlü dayanıklılık için yüksek kaliteli PBT malzemesiyle üretilen bu birinci sınıf tuş başlıkları ayrıca yüzey aşınmasına ve parlamaya karşı son derece dirençli ve uzun süre yeni hissini koruyor.

ASUS ROG PBT Doubleshot Tuş Başlığı Setini Duyurdu

Aydınlatmaya hazır: Çift döküm kalıplı başlıklar aydınlatmanın parlamasına izin veriyor

Hassas çift döküm kalıp süreci sayesinde tuş başlıkları yarı saydam bir yapıya kavuşuyor. Kusursuz ROG sembolleri ve kesintisiz aydınlatma, ROG hissini sonuna kadar veren benzersiz bir estetik görünüm oluşturuyor.

ROG RX anahtarlarına sahip klavyeler için: Tam oturması için hassas bir şekilde üretildi

ROG PBT Doubleshot Tuş Başlığı Seti, ROG RX anahtarlara sahip tüm klavyelerle uyumlu. Pakette yer alan özel ROG tuş başlığı çıkarma aracıyla kurulum son derece kolay.

ASUS ROG PBT Doubleshot Tuş Başlığı Setini Duyurdu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu