Tiktok Takipçi Satın Al

Bu Farede Ne Ararsan Var! ASUS ROG Keris Wireless İnceleme

ASUS ROG Keris oyuncu faresi yeni videomuzun konuğu oluyor. ROG Keries Wireless modelinin detaylarına bu videoda yakından baktık.


Kablosuz olan model yalnızca 79 gram ağırlığı, üç farklı bağlantı modu ve özel olarak ayarlanmış 16.000 dpi sensörüyle dikkat çekiyor.

Kablolu, 2,4 GHz RF veya Bluetooth LE modlarında kullanılabilen bu mouse’ta özel ittirerek sabitleme imkanı sunan özel yuva tasarımına ve ROG Micro Switch’e sahip. Polibütilen tereflatat (PBT) polimerden üretilen düğmeler kullanılan mouse’ta ayrıca ROG Omni mouse ayakları, ROG Paracord ve Aura Sync RGB aydınlatma bulunuyor.

Bu Farede Ne Ararsan Var! ASUS ROG Keris Wireless İnceleme

ASUS ROG KERIS İnceleme Videosu


Bu Farede Ne Ararsan Var! ASUS ROG Keris Wireless İnceleme

ROG Keris Wireless; USB, ultra hızlı RF 2,4 GHz kablosuz veya enerji verimliliği sunan Bluetooth LE ile bağlanabiliyor. RF 2,4 GHz oyunlar için idealken, Bluetooth LE ise günlük işler için mükemmel performans sağlıyor. ROG Keris modellerinin her ikisinde de özel olarak ayarlanmış 16.000 dpi, 400 ips optik sensör bulunuyor. Ayrıca her iki model de 1000 Hz sorgu oranına sahip.

PBT ile üretilen dayanıklı ve kaydırmaz yapıdaki sol ve sağ mouse tuşları uzun süre kullanımdan sonra bile aşınmaya ve parlamaya dayanıklı. ROG Keris’in yuvarlatılmış %100 Teflon (PTFE) ayakları diğer oyuncu mouse’larından %25 daha pürüzsüz. Bu da her yüzeyde zahmetsiz ve hassas bir kullanım imkanı veriyor. Tasarım için yapılan testlerde, mouse ayakları ve yönün kullanım deneyimini boyuttan daha fazla etkilediği belirlendi.

Bu Farede Ne Ararsan Var! ASUS ROG Keris Wireless İnceleme

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu