Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS ROG Falchion RX Low Profile Klavyesini Duyurdu

ASUS Republic of Gamers (ROG), bugün ROG Falchion RX Düşük Profil oyun klavyesinin kullanıma sunulduğunu duyurdu. ROG Falchion RX Düşük Profil, yakın zamanda CES 2024’te tanıtılan ve 2024 CES İnovasyon Ödülü sahibi olarak seçilen bir 65% klavyedir. İnce 26.5 mm profil ile birlikte gelir ve ok ve navigasyon tuşlarını kompakt bir 60% çerçevesine ustaca entegre eder.

ROG Falchion RX Düşük Profil, merkezi aydınlatma özellikli ön yağlanmış ROG RX Kırmızı veya Mavi Düşük Profil Optik Anahtarlar ile donatılmıştır ve neredeyse sıfır debons gecikmesi ile tutarlı sallanma olmadan tuş vuruşları sağlar. Falchion RX Düşük Profil’deki çok işlevli bir düğme ve etkileşimli dokunmatik panel, kullanıcıların basitçe sesi ayarlamasına, medyayı oynatmasına / duraklatmasına veya klavye aydınlatmasını ayarlamasına olanak tanır; komutlar Armoury Crate aracılığıyla özelleştirilebilir. Üç modlu bağlantı, kullanıcıların Bluetooth aracılığıyla üç cihaza eş zamanlı olarak bağlanmasını sağlar veya ROG SpeedNova 2.4 GHz kablosuz teknolojisi veya kablolu USB bağlantısını kullanabilir. ROG Omni Alıcı, kullanıcının bir alıcı aracılığıyla birden fazla desteklenen cihaza kablosuz olarak bağlanmasına olanak tanır ve ek bir USB bağlantı noktasını serbest bırakır. İçeride, iki kat silikon köpük, mükemmel bir yazma deneyimi için yankıları ve anahtar sarsıntısını ortadan kaldırır. Daha fazla esneklik için, ROG Falchion RX Düşük Profil MacOS desteği sunar ve kullanıcılar kolayca Windows ve MacOS modları arasında geçiş yapabilirler. Ayrıca, günlük toz, çizikler ve diğer aşınmalara karşı koruma için pratik bir seyahat kapağı da içerir.


Temel Özellikler

  • Kompakt ve ince tasarım: 60% çerçevesindeki 65% klavye, ok ve navigasyon tuşlarını ustaca içerir.
  • ROG RX Düşük Profil Optik Anahtarlar: Ön yağlanmış RX Kırmızı ve Mavi anahtarlar, merkezi aydınlatma özellikli ve neredeyse sıfır debons gecikmesi ile tutarlı sallanma olmadan tuş vuruşları sağlar.
  • Üç modlu bağlantı: Bluetooth® aracılığıyla (eş zamanlı olarak üç cihaza kadar bağlanma), ROG SpeedNova kablosuz teknolojisi ile 2.4 GHz veya kablolu USB ile bağlanma.
  • ROG Omni Alıcı: Tek bir alıcı aracılığıyla birden fazla desteklenen cihaza kablosuz bağlanma.
  • İntuitif kontrol: Çok işlevli düğme ve etkileşimli dokunmatik panel ile medyayı oynatma / duraklatma, sesi ayarlama ve klavye aydınlatmasını ayarlama.
  • Geliştirilmiş yazma deneyimleri: İki kat entegre silikon köpük, mükemmel yazma akustiği için yankıları ve anahtar sarsıntısını ortadan kaldırır.
  • Koruyucu kılıf: Hareket halindeyken koruma ve tozdan koruma için.
  • MacOS desteği: Windows ve MacOS modları arasında kolayca geçiş yapma.

ASUS, fiyatlandırma ve çıkış tarihini bu yazının yazıldığı sırada açıklamadı. ASUS, klavyenin bugün daha sonra bir YouTube canlı yayını yapmayı planlıyor, planlanmış YouTube videosunu aşağıdan görebilirsiniz. ROG Falchion RX Düşük Profil klavye hakkında daha fazla bilgi için ASUS web sitesine bakın.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu