Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS’tan LED Işıklı ve Şarj Özellikli Mouse Pad

Computex 2018 tüm hızıyla devam ediyor. ASUS durmak bilmeyerek yeni ürünlerini tanıtıyor. Yeni bir mouse pad tanıtan ASUS, ROG Balteus adını taşıyan bir mouse pad tanıttı.

ASUS, Computex 2018 kapsamında Qi kablosuz şarj özelliğini içinde barındıran ve LED ışıklı bir mouse pad tanıttı. ASUS’un oyuncu serisi olan ROG ailesine yeni katılan mouse pad adı ise ROG Balteus olarak duyuruldu.

[ilgiliicerik icerik_id=”18782″]

ASUS'tan LED Işıklı ve Şarj Özellikli Mouse Pad

Oyuncular için sadece bir fare yüzeyi görevi görüyor ancak açıldığında yanan LED ışıkları var. Ayrıca ROG Balteus modelinde akıllı telefonunuzu kablosuz olarak şarj edebiliyorsunuz. Qi şarj ünitesi ile donatılmış durumda. ROG Balteus, 37 santimetre uzunluğa ve 32 santimetre genişliğe sahip. ASUS ROG Balteus’ın iki farklı modeli piyasada raflarda yerini alacak. Standart versiyon 15 LED ışık ile birlikte geliyor. Diğer versiyonda ise telefonunuzu şarj etmenize olanak sağlayan Qi kablosuz şarj alanı mevcut.

[ilgiliicerik icerik_id=”18797″]

Her iki farklı mouse pad de USB Type-A bağlantı noktası mevcut olduğunun altını çizelim. ROG Balteus ve Balteus Qi yakında satışa sunulacak. Çıkış tarihi ve fiyat konusunda lansman sırasında bilgilendirme yapılmadı. Önümüzdeki günlerde konu hakkında resmi bir açıklama gelecektir.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu