Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS, Yeni Taşınabilir Monitörü ProArt Display PA148CTV’yi Tanıttı

ASUS ProArt Display PA148CTV, CES 2021'de resmi olarak tanıtıldı!

ASUS eş CEO’su Samson Hu, CES 2021 kapsamında düzenlenen Be Ahead sanal lansman etkinliğinde en yeni ASUS ürünlerini duyurdu.

Etkinlik kapsamında içerik üreticileri için tasarlanan ProArt Display PA148CTV ve hem iş projeksiyon hem de hoparlör olarak kullanılabilen ZenBeam Latte L1 de tanıtıldı.


ASUS ProArt Display PA148CTV, içerik oluşturucuların iş akışlarını verimli bir şekilde geliştirmek için tasarlanmış 14” FHD IPS taşınabilir monitör. Ekranda, Adobe Photoshop, After Effects, Premiere ve Lightroom Classic gibi Adobe yaratıcı araçlarıyla kullanım kolaylığını artıran kısayollar ve programlanabilir kısayol tuşlarıyla yaratıcı süreçleri kolaylaştırmak için ASUS Dial ve Virtual Control Panel bulunuyor.

Karşınızda ProArt Display PA148CTV

PA148CTV, %100 sRGB ve %100 Rec 709 renk gamutuyla olağanüstü renkler sunarken, Delta E <2 renk doğruluğu sağlamak için Calman Verified sertifikası olması ve fabrikada önceden kalibre edilmesiyle göze çarpıyor. Ekranda ayrıca dikkat dağıtıcı unsurları azaltmak için parlama önleyici bir filme sahip duyarlı 10 noktalı çoklu dokunmatik panel bulunuyor.

ProArt Display PA148CTV‘deki Sanal Kontrol Paneli, yaratıcı çalışmanın hassasiyetini ve detayını artıran programlanabilir kısayol tuşlarına sahip ayarlama kadranları, sürgüler, düğmeler ve tekerlekler sunuyor. Ekranın arkasındaki fiziksel bir kadran olarak konumlanan ASUS Dial, kullanıcıların uyumlu Adobe yazılımını ve Microsoft Surface Dial özelliklerini kontrol etmelerine olanak tanıyor ve eldeki göreve odaklanmaya devam ederken çeşitli ayarlamaları kolayca gerçekleştirmeyi sağlıyor.

ASUS, Yeni Taşınabilir Monitörü ProArt Display PA148CTV'yi Tanıttı

Entegre ekran üzeri görüntü (OSD) denetleyicisi, diğer monitör ayarlamalarının hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak tanıyor. Ek olarak, ProArt Preset yazılımı, kullanıcıların renk gamını hızlı bir şekilde ayarlamasını sağlarken, çeşitli görüntüleme parametreleri de ProArt Palette aracılığıyla kontrol edilebiliyor.

PA148CTV, içerik oluşturucuların ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi bağlantı noktası da sunuyor. İki USB-C bağlantı noktası, tek bir kablo üzerinden ses, video ve güç girişi sağlarken, mikro HDMI bağlantı noktası ile çeşitli giriş kaynaklarına bağlantı sağlanabiliyor. Tripod soketi, ekranı bir tripoda monte etmeye olanak tanırken, ayarlanabilir metal destek ayağı, ekranı ideal görüntüleme ve çalışma pozisyonları sağlayacak şekilde destekliyor. PA148CTV ayrıca zarif taşınabilirlik için deri kılıfla birlikte geliyor.

ASUS, Yeni Taşınabilir Monitörü ProArt Display PA148CTV'yi Tanıttı

ASUS, Yeni Taşınabilir Monitörü ProArt Display PA148CTV'yi Tanıttı ASUS, Yeni Taşınabilir Monitörü ProArt Display PA148CTV'yi Tanıttı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu