Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS Pro OLED Monitörünü Duyurdu: 4K, HDR, 10-bit Panelli ProArt PQ22UC

ASUS Pro OLED ProArt PQ22UC duyuruldu.

PC monitör alanında piyasaya girmek için başka bir OLED çözümü bekliyorsanız, ASUS ProArt PQ22UC dualarınızın bir kısmını cevaplıyor olabilir.

Ancak, oyun merkezli bir çözüm için satın alınabilirlik veya özellik seçimi söz konusu olduğunda faturanıza uymuyor olabilir. ProArt PQ22UC, 4K çözünürlüğe sahip bir OLED panel, HDR desteği ve artan renk üretimi için 10 bitlik bir panele sahiptir. Profesyonel üretim istekleri için renk üretimine ve doğruluğuna yardımcı olmak, bu monitörün zaten Delta E <2 renk doğruluğu derecesi için fabrikada kalibre edilmiş olarak gelmesidir.


ASUS ProArt PQ22UC, 1000000: 1 kontrast oranına (OLED’in saf siyahlarını hatırlayın), 14 bit dahili arama tablosuna ve 2,6, 2,4, 2,2, 2,0 ve 1,8 Gama değerleri için desteğe sahiptir. AC güç girişini, 5 Gbps’ye kadar veri aktarım hızlarını ve 4K UHD çıkışını destekleyen Micro HDMI ve çift USB-CTM bağlantı noktaları vardır. Fiyatlandırma? Bilmeyi tercih etmeyi tercih etmiyorsunuz: İngiltere’de 5.160,90 Avro (Avusturya perakendeci) veya 4,699,00 Avro olacak.

ASUS Pro OLED Monitörünü Duyurdu: 4K, HDR, 10-bit Panelli ProArt PQ22UC

Mobil ekranların çoğu çoklu görevler ve genel üretkenlik için ikinci bir ekran eklemeye odaklanırken, ProArt, fotoğraf ve video düzenleme için tasarlanmış profesyonel bir pakette ante yükseltir.

Bu ekran içerik yaratıcıları için mutlak bir rüya. Ultra HD 3840 × 2160 çözünürlüğü, yolda 4K videoyu ayrıntı kaybetmeden önizlemenizi sağlar ve 0,1 ms’lik piksel yanıt süresi, daha az ekran üzerinde bulanıklaşan hızlı hareket eden sahnelerle keskin bir görüntü sağlar. 21.6 inçlik panel, inç başına 204 piksel boyutunda olup, genellikle ofise dönene kadar beklemesi gereken büyük fotoğrafları düzenlemek için birçok ayrıntı sunar.

ASUS Pro OLED Monitörünü Duyurdu: 4K, HDR, 10-bit Panelli ProArt PQ22UC

Gerçek 10 bit renk ve % 99 DCI-P3 renk alanı kaplamasıyla, doğal görünümlü görüntüler için tonlar arasında daha yumuşak bir geçiş oranıyla, düzenleme yaparken daha geniş bir renk yelpazesi görürsünüz. Ve renklerin doğru olduğundan emin olabilirsiniz, çünkü her ProArt PQ22UC, gerçeğe yakın bir görüntüleme deneyimi için ∆E <2 elde etmek üzere önceden kalibre edilmiştir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu