Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS, Mini PC PN63-S1’i Duyurdu

Gücünü 11. Nesil Intel Core işlemcilerden alan bu son derece kompakt ASUS mini PC, 64 Gb’a kadar RAM, Intel Xe Graphics ve üçlü depolama tasarımı ile donatıldı.


ASUS, son derece kompakt yapıdaki Mini PC PN63-S1’i duyurdu. Gücünü 11. Nesil Intel® Core işlemcilerden ve 64 GB’a kadar DDR4 RAM’den alan model, Intel Iris® Xe Graphics ile aynı anda dört adet ekrana destek verebiliyor. PN63-S1’in üçlü depolama tasarımı bir adet 2,5 inç sabit disk ve bir adet PCIe® Gen 3 x4 SSD’nin yanı sıra bir adet de PCIe Gen 4 x4 M.2 SSD kullanma olanağı sunuyor. Ağ bağlantısı için yüksek hızlı ve enerji tasarruflu WiFi 6E ve Intel 2,5 Gbps LAN seçenekleri bulunuyor. Kapsamlı giriş çıkış seçenekleri sunan PN63-S1’de isteğe bağlı olarak yapılandırılabilen çok yönlü bir giriş de bulunuyor. Tüm ASUS Mini Pc’ler 7/24 güvenilirlik için yoğun testlerden geçiyor. ASUS Kurumsal Kararlılık Modeli ise 36 ay tedarik garantisi sunuyor.

Etkileyici performans

Mini PC PN63-S1’de Intel Iris Xe grafik işlemcisine sahip 11. Nesil Intel Core işlemciler bulunuyor. Intel Dynamic Tuning Teknolojisi işlemci ile Intel grafik işlemcisi arasında gücü otomatik olarak dağıtıyor. Böylece performans ve pil ömrü en uygun duruma getiriliyor. Bu özellik ayrıca aynı anda birden çok görevi verimli bir şekilde yapabilmek için CPU ve GPU performansını artırıyor. Intel Iris Xe grafik işlemci birinci sınıf görüntü kalitesi sunmasının yanı sıra PN63-S1’in aynı anda dört ekrana destek vermesini sağlıyor.

Gelişmiş temizlik sistemleri

Mini PC PN63-S1 kompakt boyutlarda olmasına rağmen kendi kendini temizleyen özel bir fan modülüne sahip. Tam boy soğutma bloklarına bağlanan düz ısı boruları ve fan çıkışları sayesinde işlemci en uygun çalışma sıcaklığında kalıyor. Bu kapsamlı soğutma sistemi, güçlü performansın uzun süre korunmasını sağlıyor.

Kendi Kendini Temizleyen Toz Önleyici Sistem soğutma bloklarını temiz tutuyor, toz ve diğer parçacıkları etkili bir şekilde dışarı atarak sistemin ömrünü uzatıyor. Fanlar temiz kaldığı için daha az gürültü oluşuyor.

Güvenilir tedarik ve performans

Mini PC PN63-S1, ASUS Kurumsal Kararlılık Modeli ile destekleniyor. Bu model ile 36 ay tedarik garantisi veriliyor.

ASUS ürünlerinin tamamı 7/24 güvenilirlik için yoğun testlerden geçiyor. ASUS mini PC’lerin ASUS’un standartlarını ve sektör gereksinimlerinden fazlasını karşıladığından emin olmak için zorlu gürültü, titreşim, düşme ve termal şok testleri yapılır. Müşteriler ASUS mini PC’lerinin, kuru -0°C sıcaklıktan 65°C’nin üzerindeki nemli ortamlara kadar en zorlu koşullara uzun süre dayanacağından emin olabiliyor. Ürünler ayrıca 35° C sıcaklığa ve %80 nem oranına sahip ortamda 7/24 çalıştırıldıkları dayanıklılık testinden geçiyor.

ASUS Mini PC PN63-S1: https://www.asus.com/Displays-Desktops/Mini-PCs/PN-PB-series/Mini-PC-PN63-S1/

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu