ASUS GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX Tasarımı Ortaya Çıktı

ASUS’un oyuncu markası ROG ailesinin yeni ekran kartı modeli RTX 3080 Ti ROG Strix tasarımı sızdı.

RTX 3080 Ti ROG Strix modelinin beklenen olası tasarımı gözler önüne serildi. Bu ASUS’tan gelecek olan GeForce RTX 3080 Ti mı? Sızdırılan görüntüler şirket içinde yapılan iç tasarım provasından sızdırıldığı söylendiği için gerçek olduğunu söyleyebiliriz.

Sızan görseller ROG STRIX markasını ve 3080 Ti etiketini içeren yeni bir modeli gösteriyor. Resmin ASUS’un NVIDIA’dan gelecek Amper tabanlı ekran kartları için yeni tasarımları tartışan dahili toplantısından geldiğine inanıyoruz.

ASUS GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX Tasarımı Ortaya Çıktı

Sızdırılan tasarıma göre ekran kartı üçlü fanlı bir tasarıma sahip olacak. Mevcut nesil RTX 2080 Ti modundan çok farklı görünüyor. ASUS’un siyah ve gümüş tasarımı birleştirmeye karar verdiği iddia ediliyor. NVIDIA öncekinden çok daha büyük bir üst düzey GPU dizisi planlamadığı sürece, 3080 Ti etiketi RTX 3090 söylentilerinin doğru olmadığını gösterecektir, çünkü yeni nesil meraklı modeli Turing serisiyle aynı adlandırma düzenini koruyacaktır.

GPU devinin yeni ekran kartı ailesinden performans kanadında beklenti büyük. Daha fazla Tensor çekirdeği ile gelmesi beklenen Ampere kartları buna karşın son zamanlarda daha çok tasarımıyla gündemde yer edindi.

ASUS GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX Tasarımı Ortaya Çıktı  ASUS GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX Tasarımı Ortaya Çıktı

ASUS GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX Tasarımı Ortaya Çıktı

ASUS GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX Tasarımı Ortaya Çıktı  ASUS GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX Tasarımı Ortaya Çıktı

ASUS GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX Tasarımı Ortaya Çıktı  ASUS GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX Tasarımı Ortaya Çıktı  ASUS GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX Tasarımı Ortaya Çıktı  ASUS GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX Tasarımı Ortaya Çıktı  ASUS GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX Tasarımı Ortaya Çıktı  ASUS GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX Tasarımı Ortaya Çıktı

İLGİLİ İÇERİK:  1 Santimden İnce Yeni Acer Swift 7 Tanıtıldı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu