Tiktok Takipçi Satın Al

Konusu Viking Döneminde Geçen Assassin’s Creed: Valhalla’nın İlk Sinematik Fragmanı Yayınlandı

Dün resmi olarak Ubisoft, yeni oyunu Assassin’s Creed: Valhalla duyurulmuştu. Bugün ise Assassin’s Creed: Valhalla ‘ın ilk sinematik fragmanı yayınlandı.

Assassin’s Creed: Valhalla‘yı keşfet! Savaşlar kızışacak. Krallıklar çökecek. Bu Vikingler’in çağı. Oyunun resmi çıkış tarihi henüz açıklanmadı ama, Ubisoft Türkiye, Twitter hesabı üzerinden “2020 sonlarında Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5 ve PC’ye çıkıyor!” şekilde açıklama yapıldı.


Dün Twitch üzerinden yapılan Ubisoft yayınında, Marvel, DC gibi firmalarda çalışmış grafik tasarımcı olan BossLogic, 8.5 saatlik canlı yayında bir görsel hazırlayarak oyunun temasını oyuncularla paylaşmıştı. Bugün ise Assassin’s Creed Valhalla fragmanı yayınlandı.

Assassin’s Creed: Valhalla’yı resmi olarak duyurdu. Viking döneminde geçecek olan oyun, orijinal serinin birkaç yüzyıl öncesini ele alacak.

Göz at: İşte Assassin’s Creed: Valhalla Fiyatı

Konusu Viking Döneminde Geçen Assassin’s Creed: Valhalla'nın İlk Sinematik Fragmanı Yayınlandı

Assassin’s Creed: Valhalla Fragmanı

Dört dakikalık sinematik videosunda ana karakterimiz ile başlıyor ve efsane şekilde video bitiyor. Viking döneminde geçecek olan oyun şimdiden herkesi heyecanlandırdı.

Valhalla nedir? Odin tarafından yönetilen Asgard’da bulunan görkemli, büyük dünya. Valkyrieler savaş alanlarında ölmüş kahramanları buraya getirir. Ölmüş kahramanlar Ragnarok’a kadar burada eğitilir. Vikingler için cenneti ifade eder.

Ubisoft’tan yapılan açıklamada serinin yeni oyununun isminin Assassin’s Creed: Valhalla olduğunu belirtildi. Oyun daha önce ortaya çıkan bilgilerin gösterdiği gibi Viking Çağı’nda geçiyor. Dokuzuncu ve on birinci yüzyıllar arasında yaşanan Viking Çağı, orijinal Assassin’s Creed döneminden 100 ile 400 yıl öncesini kapsıyor.

Assassin’s Creed: Valhalla, 2018’de yayınlanan Assassin’s Creed Odyssey’den sonra serinin yayınlanan ilk oyunu olacak. Ubisoft, Assassin’s Creed Odyssey’i yayınladıktan sonra yıllık oyun yayınlama programını bozarak Odyssey için iki büyük paket yayınlamıştı.  Legacy of the First Blade ve The Fate of Atlantis olarak isimlendirilen paketler üçer bölümden oluşuyordu. Toplamda yeni 6 bölüm kazanan Assassin’s Creed: Odyssey oldukça uzun bir oyun haline gelmişti.

Konusu Viking Döneminde Geçen Assassin’s Creed: Valhalla'nın İlk Sinematik Fragmanı Yayınlandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu