Tiktok Takipçi Satın Al

Bir Mafya Oyunu Olan Empire Of Sin Duyuruldu

Romero Games ve Paradox Interactive’in geliştirdiği rol ve strateji yapma oyunu Empire of Sin duyuruldu.

Bir mafya imparatorluğunu yöneteceğimiz oyun Empire of Sin, sonbaharda çıkacağı belli oldu. İçki yasağının olduğu 1920’ler Chicago’sunun, yeraltı dünyasını bizlere yaşatacak.


Bir Mafya Oyunu Olan Empire Of Sin Duyuruldu

Mafya Çeteni Kur ve Büyüt!

Mafya rolünü üstleneceğimiz bu oyunda merdiven altı içki dükkanı, kumarhaneler ve birçok illegal işler yapabileceğiz. Ayrıca rakip bölgeleri ele geçirerek Chicago’nun yeraltı dünyasında adımızı duyuracağız ve çetemiz de ki kişi sayısını çoğaltıp gücümüze güç katmamız mümkün olacak.

Bölgeni Koru!

Kontrolün altında olan bölgelerine adamlarını koyup bölgelerine yapılan saldırıları önleyebilir ve mekanlarını koruyabilirsin.Stratejiye bağlı bu oyunda hangi bölgelere hangi adamlarını koyabileceğin tamamen sana bağlı. İstersen en güçlü adamlarını veya istersen en zayıf adamlarını koyabilirsin. Mekanlarını koruman, ele geçirdiğin mekanlar kadar önemlidir. Eğer ki ele geçirdiğin mekanları başka çetelere kaptırırsan bu senin itibarını düşürür ve çeteni güçsüzleştirir. Bu yüzden oyunda dikkatlice kararlarını vermelisin ve hamlelerini çok iyi yapmalısın.

Bir Mafya Oyunu Olan Empire Of Sin Duyuruldu

Atmosfer ve Yapay Zeka

1920’ler Chicago’sun da geçen oyun, atmosferi ve yapay zekâsı ile de bizleri memnun edecek gibi görünüyor. Oyunda NPC’ler ile yapacağımız birçok diyalog bulunuyor. İstediğini elde etmek için havadan sudan konuş, zorla bilgi al, baştan çıkarma yoluna git, tehdit et veya öldür. Bunların hepsi bizim elimizde.

Çeşitlilik

Oyunda ek olarak yapabileceğimiz birçok şeyler mevcut. Polislere rüşvet vermek, başka çeteleri ajan gönderip onların içine sızmaya çalışıp bilgiler toplamak, çeteler ile ittifak kurup onlar ile dost olmak ve arkanı güçlendirmek, kara borsada ticaret yapmak gibi birçok çeşitli içerikler bulunuyor.

Empire Of Sin Sistem Gereksinimleri

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Pentium G4600 or AMD A10 7700K
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 750 Ti veya AMD Radeon HD 5870

Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Pentium™ G4600 or AMD A10 7700K
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 750 Ti veya AMD Radeon HD 5870
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu