Tiktok Takipçi Satın Al

ASRock, İki Yeni Premium Phantom Gaming Z390 Anakartını Duyurdu

Popüler donanım ürünleri üreticisi olan ASRock, yeni iki adet oyuncu anakart modelinii tanıttı.

Üst düzey Intel Z390 yonga seti yaşam döngüsünün bir sonraki aşamasına giriyor. Böylece, geçen yılki eski anakart tasarımlarından herkes sıkılmaya başladığında, ASRock, yeni başlatılan Z390 Steel Legend’e katılmak için Z390 Phantom Gaming 7 ve Z390 Phantom Gaming X‘i tanıtarak oyunculara ve meraklılara hoş bir sürpriz vermeye karar verdi. ASRock, Z390 anakart pazarına bu yeni ana ürün yelpazesinin tamamı için yeni bir hayat getiriyor.


Yeni Z390 Phantom Gaming 7 ve Z390 Phantom Gaming X‘teki büyük gelişmelerden biri. Sadece anakartın içine yerleştirilmiş olan serin RGB aydınlatmasının yanı sıra, RGB LED başlıkları değil, güzel tasarlanmış önceden tasarlanmış I / O ekran, toleransları takmak için daha fazla alan ayırır ve takarken IO ekranının pozisyon ayarlamasına izin verir, böylece şaseye tam oturmasını sağlar. Yalnızca süslü renk şemaları ile dekore edilmiş önceden monte edilmiş G / Ç kalkanlarının aksine, ASRock’ın tasarımı tüm bilgisayar geliştirme deneyimini gerçekten geliştirebilir.

ASRock, İki Yeni Premium Phantom Gaming Z390 Anakartını Duyurdu

ASRock Z390 Phantom Gaming 7

Performans ve kararlılık, ASRock ürünlerini tasarlarken bir numaralı önceliktir. Tahtanın büyük, etkileyici XXL Alüminyum Alaşım Soğutucuları, kararlılığı ve hız aşırtma potansiyelini artırır. Çift tam kapsama alanı M.2 SSD ısı alıcıları, yüksek hızlı sürücülerinizin daima en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için ısıyı verimli bir şekilde dağıtır. Premium 60A Power Chokes ve Dr. MOS tasarımı, Z390 Phantom Gaming 7 ve Z390 Phantom Gaming X’in oyun oynarken sadece sağlam performans sergilemekle kalmayıp aynı zamanda hız aşırtma sırasında sisteminizi de sabit tutması anlamına geliyor.

ASRock, İki Yeni Premium Phantom Gaming Z390 Anakartını Duyurdu

Son olarak, en önemlisi, Z390 Phantom Gaming X, devrimsel yeni Wi-Fi 6 (802.11ax) yüksek verimli kablosuz ağ arayüzüne sahip, 2.4Gbps’ye kadar daha hızlı WiFi bağlantı hızları sunan ve yeni nesil teknolojiler yapan ilk anakart. MU-MIMO hazır. Z390 Phantom Gaming 7 ve Z390 Phantom Gaming X, anakartın estetiğini geliştirirken optimum stabilite ve performans sağlayacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu sayede ASRock, ana ürün yelpazesi ile en üst seviye ürün gamına sahip Intel Z390 serisi anakart pazarı için yeni bir yaşam getiriyor.

ASRock, İki Yeni Premium Phantom Gaming Z390 Anakartını Duyurdu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu