Tiktok Takipçi Satın Al

Archıtecht Dördüncü Kez Türkiye’nin En İyi İşvereni Seçildi

Yenilikçi ürün portföyü, uluslararası iş ortakları ve müşterileriyle Türkiye’nin önde gelen finansal teknoloji şirketlerinden olan Architecht, yenilikçi ve kapsayıcı insan kaynakları uygulamalarıyla dördüncü kez Grate Place To Work unvanına layık görüldü.

Great Place to Work (GPTW) tarafından her yıl belirlenen, yerel ve uluslararası işverenlerin dahil olduğu Türkiye`nin En İyi İşverenleri listesi açıklandı.

Finansal teknoloji sektöründe faaliyet gösteren ve Türkiye’nin en büyük katılım bankası Kuveyt Türk’ün yüzde yüz iştiraki olan teknoloji şirketi Architecht, bir kez daha Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasında yer aldı. Dört yıl üst üste listeye girmeyi başaran Architecht, önce insan önce çalışan ilkesiyle çalışmalarını yürütmeye devam ediyor.


Architecht, akademik teşviklerden hibrit çalışma modeline, uluslararası sertifika programlarından esnek yan haklara, kariyer gelişim fırsatlarından esnek çalışma modeline, ödüllü ofislerden zengin ikram kültürüne kadar çalışanlarına sunduğu uygulamaları ile finans sektöründe öne çıkıyor.

Architecht olarak elde ettikleri başarıyı değerlendiren Architecht İK, Yönetişim ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Şule Hatun Avşaroğlu, “Şirket olarak dijital bankacılık, ana bankacılık, açık bankacılık, yatırım bankacılığı, tedarikçi finansmanı, tüketici finansmanı ve güvenlik teknolojileri gibi alanlarda geliştirdiğimiz ürünlerimizle Türkiye’de ve yurtdışında birçok finans kuruluşuna hizmet veriyoruz.

Başarılarımızdaki en değerli kaynağımız olan çalışma arkadaşlarımız için uyguladığımız yenilikçi ve kapsayıcı insan kaynakları süreçlerimizle teknoloji yeteneklerinin çalışmayı arzuladığı bir şirket olma vizyonuna sahibiz. Dört yıl üst üste Türkiye’nin en iyi işverenleri arasında yer almak bizleri çok mutlu etti. Önümüzdeki süreçte de çalışanlarımızı ve ailelerini mutlu edecek uygulamalarımızı hayata geçirmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu