Tiktok Takipçi Satın Al

Arçelik Servis Buca Sayesinde Fırınım Sorunsuz Çalışıyor

Arçelik kalitesi ile adından söz ettiren markalar arasında yer alıyor. Durumun böyle olması benimde bu markaya yönelmeme neden oldu. Uzun zamandan beri ihtiyacım olan fırını bu markadan almaya karar verdim. Mutfakta çok zaman geçiren biri olduğum için, fırın sayesinde işlerimde inanılmaz bir gelişme yaşadım. Yemeklerime lezzet katan bu fırın çok beğendiğim bir ürün oldu. Onun bu performansı da onu eşime dostuma tavsiye etmeme neden olmuştu. Tabi her elektronik eşyada olduğu gibi, fırında da zaman zaman arızalar meydana gelebiliyordu. Benim fırınımda da bunlar meydana gelirken, artık mutfağımın bu eşsiz eşyası eskisi gibi verimli olamıyordu. Bende Arçelik’in ünlü servisi olan Buca servisine başvurarak, arızanın ustalar tarafından çözülmesini sağladım.

Fırının Konumu Çok Önemli
Serviste ustalarla konuşurken, fırın kullanımı hakkında önemli bilgiler edindim. Bizim farkında olarak veya olmayarak yaptığımız hatalar aslında fırının ömrünün kısalmasına neden oluyormuş. Örneğin fırının mutfak içinde yanlış bir yerde konumlandırılması, fırının performansında yavaşlamaların alınmasına neden olabiliyormuş. Özellikle fırının yanı başında eriyen cinsten şeylerin olması da, olayı daha tehlikeli bir hale taşıyabiliyormuş. Bu nedenle servis çalışanları mutlaka alanın iyi şekilde seçilmesini tavsiye ediyor.


Fırın Temizliğine Dikkat Edin
Öte yandan her elektronik üründe olduğu gibi fırınlar içinde bakım çok önemli bir konu oluyor. Özellikle fırının uzun zaman boyunca kullanılması istendiğinde mutlaka bu bakımların düzenli olarak yapılması gerekiyor. Bu konuyu bana sıkı sıkı tembih eden Arçelik İzmir Servis çalışanları çevremi de bu konuda uyarmamı istedi.

Sadece Fırının Çalışmasına Özen Gösterin
Ayrıca fırın çok elektrik tükettiği için fırın çalışırken başka bir cihazın çalıştırılmaması gerektiğini belirtiyorlar. Eğer fırının çalışmasında bir sorun görürseniz hemen Arçelik servis Buca ile iletişime geçmek için tıklamanız yeterli olacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu